Inspirující soutěž s filmem Yves Saint Laurent

souteze_cerveny_koberec_bannerPronikněte do světa vysoké módy.

Yves Saint Laurent, tento špičkový „haute couture“ módní návrhář snad ani nepotřebuje představovat. Jeho talent a výtvory ovlivnily nespočet jeho následovníků i klientů. Ale jako téměř každý génius, i on se potýkal s démony v osobním životě. Chcete-li proniknout do jeho soukromí, zapojte se do soutěže o 3 DVD s filmem Yves Saint Laurent (k dostání v obchodech od 30. 7. 2014). Ceny do hry věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Yves Saint Laurent:

  • Kamera: Thomas Hardmeier
  • Hudba: Ibrahim Maalouf
  • Scénář: Jacques Fieschi, Marie-Pierre Huster, Jalil Lespert
  • Zvukové formáty: česky DD 5.1 / francouzsky DD 5.1
  • Titulky: české
  • Obrazové formáty: 16:9

soutez_yves_saint_laurent_big

Soutěžní otázka zní:

Zavítala na slavnostní premiéru snímku Yves Saint Laurent v pražském kině Lucerna i modelka Simona Krainová?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 28. 7. do 3. 8. 2014. Pokud si nevíte rady, začtěte se do článku Yves Saint Laurent přilákal do kina Lucerna spoustu krásek.

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Yves Saint Laurent:YSL

Paříž, leden 1958. Yves Saint Laurent je ve věku teprve 21 let požádán, aby dohlížel nad módním domem nedávno zesnulého Christiana Diora. Vzápětí představuje svou první módní kolekci a seznamuje se s Pierre Bergém, patronem umění, jeho budoucí láskou a celoživotním partnerem … O tři roky později spolu vytvářejí značku Yves Saint Laurent, které se podařilo obrátit celý svět módy vzhůru nohama.

 

Režie: Jalil Lespert

Hrají: Guillaume Gallienne, Pierre Niney, Charlotte Le Bon, Laura Smet, Marie de Villepin, Nikolai Kinski, Ruben Alves, Astrid Whettnall, Marianne Basler, Xavier Lafitte, Jean-Édouard Bodziak, Alexandre Steiger, Michèle Garcia, Olivier Pajot

Premiera v ČR: 27. 3. 2014 (Bioscop)

Na DVD a Blu-ray: od 30. 7. 2014 (Magic Box)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Yves Saint Laurent:

1. Soutěž probíhá v období od 28. 7. 2014 do 3. 8. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 28. 7. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací