Předpremiérové projekce V oku tornáda v multikinech

v_oku_tornada_posterLovci tornád se ocitnou v sedmém nebi.


Režisér Steven Quale na nás tentokrát vytáhl těžký kalibr. Schovávat se budeme před tornády, které na městečko Silverton zaútočí ve snímku V oku tornáda. Film oficiálně vstupuje do kin 7. srpna 2014, ale členové věrnostních klubů multikin Cinema City a CineStar si mohou ve středu 6. srpna 2014 zajít na řadu předpremiérových projekcí.

Co: Předpremiéra V oku tornáda pro členy Cinema City klubu

Kdy: 6. srpna 2014

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

v_oku_tornada_cc


Co: Předpremiéra V oku tornáda pro členy CineStar Clubu

Kdy: 6. srpna 2014

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

v_oku_tornada_cs

Synopse filmu V oku tornáda:v_oku_tornada_poster

Během jediného dne je město Silverton zpustošeno nebývalým náporem tornád. Celé město je vydáno na milost a nemilost nevypočitatelným smrtonosným větrným smrštím a podle předpovědí má to nejhorší ještě přijít. Většina lidí hledá bezpečný úkryt, zatímco jiní utíkají k větrnému víru a sledují, jak blízko k tornádu se dostane lovec tornád, aby pořídil snímek, který se podaří jen jednou za život. Režie filmu se ujal Steven Quale („Nezvratný osud 5“), producentem je Todd Garner („Ošetřovatel“, „Zatím spolu, zatím živi“).

Režie: Steven Quale

Hrají: Richard Armitage, Matt Walsh, Sarah Wayne Callies, Jeremy Sumpter, Nathan Kress, Kyle Davis, Brandon Ruiter

Premiera v ČR: 7. 8. 2014 (Warner Bros)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací