Pohádková soutěž s filmem Tři bratři

souteze_cerveny_koberec_bannerNakoukněte do zákulisí natáčení Tří bratrů.

Režisér Jan Svěrák a scénárista Zdeněk Svěrák mají na svém kontě další divácky úspěšný projekt. Od 14. srpna 2014 se v českých kinech promítá jejich rodinná pohádka Tři bratři, která vypráví o trojici mladíků a jejich cestě za krásnou princeznou Růženkou, pracovitou Maruškou a odvážnou Karkulkou. Toužíte-li se o filmu dozvědět více, určitě se začtěte do knihy Příběh filmu Tři bratři. Ve spolupráci s vydavatelstvím Mladá fronta a. s. vám přinášíme soutěž právě o tři tyto poutavé tituly, navíc vlastnoručně podepsané Janem Svěrákem, Zdeňkem Piškulou, Sabinou Rojkovou, Kateřinou Kosovou, Darekem Šmídem a Jiřím Hanzlem .

Každý ze tří výherců získá knihu Příběh filmu Tři bratři s originálními podpisy – režisér Jan Svěrák, autor knihy Darek Šmíd, fotograf Jiří Hanzl, herec Zdeněk Piškula, herečky Sabina Rojková a Kateřina Kosová.

soutez_bl_tri_bratri_knihy

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenují tři mladí muži, kteří si ve filmu Tři bratři zahráli ústřední sourozenecké trio?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 22. do 28. 8. 2014. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Tři bratři.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Tři bratři:tri_bratri_plakat

Tři bratři (Vojtěch Dyk, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula) se vydávají do světa na zkušenou, aby si našli nevěsty a rodiče jim mohli předat hospodářství. Sourozenci při svém putování jako kouzlem vstupují do slavných pohádek, ve kterých je čeká mnoho nástrah, nečekaných příhod a možná také láska…

Režie: Jan Svěrák

Hrají: Bolek Polívka, Ivana Chýlková, Miroslav Táborský, Vojtěch Dyk, Jiří Lábus, Oldřich Kaiser, David Matásek, Zuzana Norisová, Sabina Rojková, Tomáš Klus, Zdeněk Piškula, Zdeněk Svěrák

Premiera v ČR: 14. 8. 2014 (Bioscop)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Tři bratři:

1. Soutěž probíhá v období od 22. 8. 2014 do 28. 8. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo vydavatelství Mladá fronta a. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 22. 8. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací