Nadpozemská soutěž s filmem Andělé všedního dne

souteze_cerveny_koberec_bannerZačtěte se do dojemné knihy Michala Viewegha.

Michal Viewegh se těší přízně nejen u čtenářů, ale i milovníků filmů. Vždyť také jeho knižní filmografie obsahuje divácky oblíbené tituly, jako jsou Báječná léta pod psa, Výchova dívek v Čechách, Účastníci zájezdu či Román pro ženy. Po pětileté pauze do kin putuje další jeho literární dílo, tentokrát natočené pod režijní taktovkou Alice Nellis. Andělé všedního dne nás seznámí nejen s lidskými hrdiny, kteří přesně neví, jak se vypořádat se svými životy, ale i nadpozemskými strážci. Silný příběh si tak můžete vychutnat nejen na stránkách knihy, ale od 9. října 2014 i v našich kinech. Ve spolupráci s nakladatelstvím Druhé město vám přinášíme jedinečnou soutěž o tři knihy Andělé všedního dne s filmovou obálkou.

Každý ze tří výherců získá:

  • – knižní bestseller Michala Viewegha Andělé všedního dne

soutez_bl_knihy_andele

Soutěžní otázka zní:

Která herečka si spolu s Mariánem Labudou, Vojtěchem Dykem a Vladimírem Javorským na vlastní kůži vyzkoušela ve filmu Andělé všedního dne andělskou profesi?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 10. 10. 2014 do 16. 10. 2014. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Andělé všedního dne.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Andělé všedního dne: andele_vsedniho_dne_plakat

Kdybyste dokázali zastavit čas, možná byste si jich všimli

Našimi hrdiny jsou lidé, kteří si nechávají život prokluzovat mezi prsty. Neměli by. Pro některé z nich to totiž dneska večer skončí. A proto se v jejich blízkosti objevili andělé. Jejich podoba a názory vás asi zaskočí. Ono je to vzájemné. Lidskému oku neviditelní strážci našich osudů bývají zase pro změnu překvapeni překážkami, které sobě a jim dobrovolně stavíme do cesty. Podle mimořádného románu Michala Viewegha Andělé všedního dne natočila režisérka Alice Nellis originální příběh, v němž pomyslné andělské perutě nosí Marián Labuda, Vojtěch Dyk, Eliška Křenková a Vladimír Javorský. Tihle čtyři se snaží provést své lidské svěřence jejich nejtěžším dnem.

Režie: Alice Nellis

Hrají: Marián Labuda, Vojtěch Dyk, Vladimír Javorský, Eliška Křenková, Bolek Polívka, Zuzana Bydžovská, Václav Neužil, Ondřej Sokol, Klára Melíšková, Zuzana Kronerová

Premiera v ČR: 9. 10. 2014 (CinemArt)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Andělé všedního dne:

1. Soutěž probíhá v období od 10. 10. 2014 do 16. 10. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo nakladatelství Druhé město.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 10. 10. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací