Magická soutěž s filmem Winx Club – V tajemných hlubinách

souteze_cerveny_koberec_bannerZpříjemněte si listopad soutěží a podmořským dobrodružstvím s Winx Clubem.

Každá víla toužící po vyšším vzdělání vzhlíží k okouzlujícím členkám Winx Clubu. Animovaný film Winx Club – V tajemných hlubinách nás vezme za dobrodružstvím, kdy bude v ohrožení nejen celý svět, ale i přítel jedné z členek prestižního klubu. Ve spolupráci s distribuční společností Hollywood Classic Entertainment vám přinášíme soutěž o panenku Winx Club, magická alba Mořské poslání a parádní filmy na DVD (Mikulášovy patálie, Oggy a Škodíci, Sněhurka).

O co se hraje?

  • 1. výherce získá panenku Winx Club, magické album Winx Club a DVD s filmem Mikulášovy patálie
  • 2. výherce získá magické album Winx Club a DVD s filmem Oggy a Škodíci
  • 3. výherce získá magické album Winx Club a DVD s filmem Sněhurka

 

soutez_bl_winx_club

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje režisér animovaného dobrodružství Winx Club – V tajemných hlubinách?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 5. 11. do 11. 11. 2014. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Winx Club – V tajemných hlubinách.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu WINX CLUB – V tajemných hlubinách:winx_club_poster

Winx jsou zpět! Tentokrát se chtějí chopit císařského trůnu a aktivovat ohromnou sílu, omylem však probudí krutou vílu Politeyu, která byla zakletá třemi čarodějkami. Ona je však připravená uzavřít s Winx dohodu. Víla Politeya jim řekne, že proto aby aktivovali trůn je potřeba osvobodit Tritanuse z Oblivionu, ale předtím musí získat životní sílu krále. Winx si okamžitě vzpomněly na Skaje, který je králem Eraklionu a manželem Bloom. Čarodějnice vyráží do Gardenije, kde Bloom a Skáj tráví společné chvíle..

Režie: Iginio Straffi

Premiera v ČR: 30. 10. 2014 (HCE)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Winx Club – V tajemných hlubinách:

1. Soutěž probíhá v období od 5. 11. 2014 do 11. 11. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Hollywood Classic Entertainment.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 5. 11. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací