Předvánoční soutěž s knihou Přístav volá aneb Modrý život Jiřího Dražana

souteze_cerveny_koberec_bannerVyhrajte komiksové zpracování první knihy Jaroslava Foglara a mnoho dalších knižních lahůdek.

Vánoční nálada pomalu, ale jistě ovládá nejen obchodní centra, ale i stylově nazdobená náměstí, ulice a naše domácnosti. Sváteční atmosféra se proplížila i k našim soutěžím, a proto vám ve spolupráci s Nakladatelstvím Olmypia přinášíme vánoční soutěž plnou knih a dobrodružství. Při příležitosti vydání komiksového zpracování první knihy, kterou vydal Jaroslav Foglar – Přístav volá aneb Modrý život Jiřího Dražana, se můžete zapojit do hry o tři balíčky plné knih a osobní setkání s panem Teslevičem, autorem komiksu Přístav volá.

Každý ze tří výherců získá naditý balíček:

  • ► komiks Přístav volá, komiks Rychlé šípy, komiks Hoši od Bobří řeky a komiksové sešity Rychlé šípy ve Stínadlech, Chata v Jezerní kotlině, Svorní Gambusíni a Za poklady starých Inků
  • ► originální záložku s foglarovskými motivy
  • ► poukázku na slevu při nákupu přes internet
  • možnost osobně se setkat s autorem komiksu

 

Předání výhry proběhne v pondělí 15. prosince 2014 na slavnostním křtu knihy Přístav volá aneb Modrý život Jiřího Dražana od 17:00 v knihkupectví Academia na Václavském náměstí v Praze. Výherce tak získá možnost osobně se setkat s autorem komiksu Milanem Teslevičem, který mu knihu i osobně podepíše.

soutez_bl_kniha_pristav_vola

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 4.12. do 10. 12. 2014. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte webové stránky Nakladatelství Olympia.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse knihy Přístav volá aneb Modrý život Jiřího Dražana:pristav_vola

Kniha Přístav volá je vůbec prvním titulem, který Jaroslav Foglar vydal v nakladatelství Melantrich, a to před rovnými 80ti lety. Příběh Modrý život Jiřího Dražana vypráví o nevšedním vnímavém chlapci, který hledá dobrodružství a přátelství s někým čestným a zajímavým. Vypravuje se proto do Přístavní čtvrti, tajemné části města kolem řeky, podivně spletené z ulic, uliček, průchodů a dvorků. I přes první četná nedorozumění, řadu protivníků a mnoho osobních problémů se nakonec spřátelí s Vilemínem, čestným a vzorným hochem, který se mu stane věrným a dobrým kamarádem, životním vzorem. Kniha končí dojemným loučením Jirky a Vilemína, ale zároveň nadějí pro oba, že se opět setkají.

Autor: Foglar Jaroslav, Teslevič Milan

Nakladatelství: Olympia
Počet stran: 112
Vazba: Vázaný
Rok vydání: 2014
Jazyk: česky
Pořadí vydání: 1.

Pravidla soutěže Přístav volá aneb Modrý život Jiřího Dražana:

1. Soutěž probíhá v období od 4. 12. 2014 do 10. 12. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo Nakladatelství Olympia s.r.o..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 2 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána osobně na předem určeném místě, popřípadě prostřednictvím přepravní služby. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 4. 12. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací