Mystická soutěž s filmem Noc v muzeu: Tajemství hrobky

souteze_cerveny_koberec_bannerNaplánujte si maraton s Nocí v muzeu.

 

Larry (Ben Stiller) má to nejlepší povolání na světe, je noční hlídač v muzeu. Díky mystické zlaté desce pocházející ze starověkého Egypta se totiž vydává každou noc za dobrodružstvím po boku s faraónem Ahkmenrahem, prezidentem Theodorem Rooseveltem, nejmocnějším vládcem hunské říše Attilou, římským centurionem Octaviusem, kovbojem Jedediahem a mnoha dalšími. Co mu přinese třetí oživlá Noc v muzeu s podtitulem Tajemství hrobky, se můžete dozvědět od 18. prosince 2014 v našich kinech. Pokud se chcete vrátit i k předchozím dílům, zapojte se do soutěže o filmy Noc v muzeu 1 a 2 na DVD. Ceny do hry věnovala distribuční společnost CinemArt a. s.

Každý ze tří výherců získá:

  • – DVD s filmem Noc v muzeu
  • – DVD s filmem Noc v muzeu 2

soutez_bl_noc_v_muzeu_3

Soutěžní otázka zní:

Do kterého muzea se vypraví hlídač Larry ve filmu Noc v muzeu: Tajemství hrobky?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 18. 12. do 24. 12. 2014. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Noc v muzeu: Tajemství hrobky.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Noc v muzeu: Tajemství hrobky:noc_v_muzeu_3_tajemstvi_hrobky_plakat

Ještě jedna noční směna a Země bude zachráněna

Připravte se nejdivočejší a nejdobrodružnější Noc v muzeu všech dob. Jejím hlavním hrdinou je opět nejznámější noční hlídač na světě Larry (Ben Stiller), který pracuje v Americkém přírodovědném muzeu v New Yorku. A právě zde každou noc ožívají muzejní exponáty. Za tímhle neuvěřitelným kouzlem stojí mystická zlatá deska pocházející ze starověkého Egypta, která je tím pádem nejvzácnějším exponátem muzea, aniž o tom má kdokoliv kromě Larryho tušení. Larry se díky tomu při svých nočních službách rozhodně nenudí a navíc má mezi muzejními kousky řadu přátel nebo aspoň známých. Patří mezi ně faraón Ahkmenrah (Rami Malek), prezident Theodor Roosevelt (Robin Williams), nejmocnější vládce hunské říše Attila (Patrick Gallagher), římský centurion Octavius (Steve Coogan), parta neandertálců, kovboj Jedediah (Owen Wilson) a mnozí další. Občas si pro podrbání přijde i kostra Tyranosaura. Živé i neživé hrdiny ale čeká nemilé překvapení. Zlatá deska začíná navzdory svému materiálu korodovat a kouzlo se pomalu leč neúprosně vytrácí. Pro oživlé exponáty a jejich ochránce Larryho tím začínají nejen krušné chvilky ale i jejich největší dobrodružství, které je přivede až za Atlantik. Rozluštění a řešení jejich potíží se totiž nachází v oddělení egyptských sbírek Britského muzea v Londýně. V této slavné a významné instituci naši podivuhodnou partu rozšíří nejen místní oživlí hrdinové v čele s děsně nabušeným rytířem Lancelotem (Dan Stevens), ale i zdejší noční hlídačka Tilly (Rebel Wilson). V metropoli Británie na ně ale nečekají jen nová přát

Režie: Shawn Levy

Hrají: Ben Stiller, Robin Williams, Dan Stevens, Owen Wilson, Ben Kingsley, Rebel Wilson, Dick Van Dyke, Rami Malek, Steve Coogan, Ricky Gervais, Mickey Rooney

Premiera v ČR: 18. 12. 2014 (CinemArt)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Noc v muzeu: Tajemství hrobky:

1. Soutěž probíhá v období od 18. 12. 2014 do 24. 12. 2014 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost CinemArt a. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 18. 12. 2014

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací