Soutěž s Kathy Kelly o tři fanouškovské balíčky

souteze_cerveny_koberec_bannerPoslechněte si Kathy Kelly doma na CD i na živém koncertu.

Kathy Kelly přijede v únoru do Prahy, kde potěší všechny věrné fandy hned dva dny po sobě. V sobotu 21. února 2015 se v konferenčním sále hotelu Svornost v Praze uskuteční koncert skládající se ze dvou částí. Nejdříve Kathy vystoupí se svým učitelem opery Erwinem Stephanem, operním zpěvákem Andreasem Kaunem a jejich souborem. Hned poté přijde na řadu série populárních evergreenů, známých či nově upravených gospelů, spirituálů a irských, německých či španělských písní i známých písní od Kelly Family. Navíc, v pátek 20. února 2015 proběhne v 17:00 hodin setkání zpěvačky s fanoušky v Nosticově ulici. Pokud se již speciálního dvojkoncertu nemůžete dočkat, určitě si nenechte ujít soutěž o tři speciální Kathy Kelly balíčky, které obsahují dvě vstupenky, CD a podpisovou kartu. Ceny do hry věnovala webová stránka www.kellys.wbs.cz.

Každý ze tří výherců získá:

– dvě vstupenky na koncert Kathy Kelly, který se uskuteční 21. února 2015 od 19:30 (vstup od 19:00) v konferenčním sále hotelu Svornost v Praze

– CD Kathy Kelly

– podpisovou kartu s autogramem Kathy Kelly

soutez_koncert_kelly_obr

Soutěžní otázka zní:

„V jaké pražské ulici natočili Kelly Family v roce 1995 videoklip k písní First Time?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Kathy Kelly v Praze TZ:Koncert-Kathy-Kelly-Strana-1-A5

Již dvakrát odložený koncert Kathy Kelly se uskuteční 21. února v konferenčním sále hotelu Svornost v Praze.  A Kathy chystá pro své fanoušky opravdu velké odčinění za odložení plánovaných koncertů.

Proběhnou hned koncerty dva! V první části vystoupí se svým učitelem opery Erwinem Stephanem, operním zpěvákem Andreasem Kaunem a jejich souborem. Za klavírního doprovodu společně představí operu Fidelio Ludwiga van Beethovena.

Druhá část nadchne především fanoušky Kelly Family a starých hitů této kapely. Kathy vedle populárních evergreenů, známých či nově upravených gospelů, spirituálů a irských, německých či španělských písní, zazpívá i známé písně od Kelly Family. A některé z těchto hitů Kelly Family představí s mladým českým zpěvákem slovenského původu Norbertem Peticzkým, který je známý ze soutěže Hlas Československa.

Protože si Kathy velmi váží svých fanoušků, uspořádá ještě den před koncertem, tedy 20.2.2015 od 17:00 hodin, setkání s fanoušky v Nosticově ulici. Je to ulice, kde Kelly Family v roce 1995 natočili videoklip k jedné z jejich nejúspěšnějších písní First Time. Tato ulice se stala pro Kelly fanoušky místem setkávání, namísto „pod koněm na Václaváku“ se tedy setkávají „na First Time street“.

Vstupenky na koncert Kathy Kelly je možné zakoupit v síti Eventim nebo přímo v hotelu Svornost v Dolních Počernicích, dále také na stránkách pořadatele www.kellys.wbs.cz a na emailech kellyswbs@seznam.cz nebo ticketbooking@seznam.cz .

Pravidla soutěže o ceny s Kathy Kelly:

1. Soutěž probíhá v období od 9. 2. 2015 do 13. 2. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala webová stránka www.kellys.wbs.cz.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 9. 2. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací