Bejvalek se nezbavíš / Ghosts of Girlfriends Past – recenze

Matthew McConaughey je Casanova.
 
 
Znáte „pohádku“ od Charlese Dickense Vánoční koleda? Myslím si, že každý ji v nějaké podobě viděl nebo četl. Jen pro připomenutí. Sobeckého pana Scrooga navštíví tři duchové: duch minulých vánoc, duch současných vánoc a duch budoucích vánoc. Aby ho napravili a udělali z něho lidumila. Koncem roku nás čeká v kině další její remake, tentokrát ve 3D podobě.

Bejvalek se nezbavíš, je další předělávkou již zmíněné pohádky. Je to taková verze pro dospělé. Nápad velice originální a slibný. Ale nějak se to nepovedlo. Většina žen si myslí, že Matthew McConaughey je charizmatický a sexy, tudíž je uvěřitelné, že se na hlavního hrdinu lepí ženy jako vosy na med. Nalezneme tu i množství vtipných scén, ale víc jich je bohužel trapně vtipných. Nejhorší je, že sice víte, s kterou postavou se dá po „nápravě“ dohromady, ale nějak mezi nimi nepřeskočila pověstná jiskra. Prostě tu přitažlivost a velkou lásku páru na konci filmu nevěříte. Je to příliš násilné.

Velice originální námět ztroskotal na trapných scénách a nepřítomnosti chemie. Několik vtipných a zajímavých momentů film bohužel nezachrání.
 

Pokud je zde někdo, kdo by měl proti sňatku námitky, nechť promluví teď, nebo ať mlčí navždy.


 

40%

Bejvalek se nezbavíš / Ghosts of Girlfriends Past

Velice originální námět ztroskotal na trapných scénách a nepřítomnosti chemie. Několik vtipných a zajímavých momentů film bohužel nezachrání.

  • Hodnocení

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací