Soutěž s filmem Druhý Báječný hotel Marigold o pět balíčků lákavých cen

souteze_cerveny_koberec_bannerPřipravte se na pobyt v Druhém Báječném hotelu Marigold.

 

Pokud jste si užili první návštěvu Báječného hotelu Marigold, bezesporu se těšíte na pokračování výstižně pojmenované Druhý Báječný hotel Marigold. Tentokrát se manažerka Muriel (Maggie Smith) i majitel Sonny (Dev Patel) snaží své podnikání rozšířit. Touží po řetězci hotelů po celé Indii i v zahraničí. Těšit se můžeme na návštěvu starých známých, lásku i nové hosty. Pokud se chcete na cestu řádně i stylově vybavit, zapojte se do soutěže o pět originálních balíčků obsahujících poznámkový blok, štítek na kufr, látkovou tašku a cestovní pouzdro na pas a letenky. Ceny do hry věnovala distribuční společnost CinemArt a. s.

Každý z pěti výherců získá balíček originálních předmětů s motivem filmu:

  • A5 poznámkový blok
  • štítek na kufr
  • látková taška
  • cestovní pouzdro na pas a letenky

druhy_bajecny_hotel_marigold_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje manažerka a majitel Báječného hotelu Marigold, které ve filmu ztvárnili Dev Patel a Maggie Smith?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 27. 3. do 2. 4. 2015. Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Druhý Báječný hotel Marigold.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Druhý Báječný hotel Marigold:druhy_bajecny_hotel_marigold_plakat

Báječný hotel Marigold leží v indickém Jaipuru a v předchozím filmu se stal útočištěm sedmi trochu noblesních a trochu potrhlých britských penzistů, které si s gustem zahrála elita britského herectví. Teď už je Báječný hotel Marigold plně obsazen stálými hosty a jeho manažerka Muriel (Maggie Smith) i majitel Sonny (Dev Patel) chtějí své podnikání rozšířit. Mají totiž velký sen, který se jmenuje Druhý báječný hotel Marigold. Mezitím si ostatní členové jejich party užívají v Indii nejen znovunalezenou chuť do života ale také nová přátelství a lásky.

Režie: John Madden

Hrají: Maggie Smith, Richard Gere, Bill Nighy, Dev Patel, Judi Dench, David Strathairn, Penelope Wilton, Tamsin Greig, Celia Imrie

Premiera v ČR: 2. 4. 2015 (CinemArt)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Druhý Báječný hotel Marigold:

1. Soutěž probíhá v období od 27. 3. 2015 do 2. 4. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost CinemArt a. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 27. 3. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací