Nadupaná roadshow k uvedení filmu Rychle a zběsile 7 startuje již zítra

cinema-city-nahled-whitePohlédněte na sexy krásky, sešlápněte plyn k podlaze a vyrazte směr premiéra Rychle a zběsile 7.

Premiéru akční jízdy Rychle a zběsile 7 netrpělivě očekávají nejen fanoušci celé série o rychlých autech, ale i tragicky zesnulého Paula Walkera. Filmy tohoto žánru ovšem vznikají především proto, abychom se u nich náramně pobavili a užili si automobilové války, závody, přestřelky, tvrdé údery a spoře oděné krasavice plnými doušky. Právě proto se zrodila stylová roadshow se sexy tanečnicemi, která objede vybraná multikina Cinema City. Návštěvnici obchodních center, kde se kina nachází, se budou moci nejen pokochat pohledem na vymazlená a nebezpečně rychlá auta, ale usednout i za volat Racing 3D Simulatoru umístěném před vstupem do Cinema City a zasoutěžit si o zajímavé ceny.

rychle_a_zbesile_7_tour

Co: Roadshow k uvedení filmu Rychle a zběsile 7

Kdy a kde:

28. 3. 2015 Cinema City OC Olympia Brno
29. 3. 2015 Cinema City OC Forum Liberec
1. 4. 2015 Cinema City Atrium Flora Praha
4. 4. 2015 Cinema City OC Letňany Praha
5. 4. 2015 Cinema City OC Forum Nová Karolina

Podrobnosti: Cinema City

Synopse filmu Rychle a zběsile 7:rychle_a_zbesile_7_plakat_cz

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Počet fanoušků ságy s každým dalším dílem rapidně narůstá, ale tvůrci nenechávají nic náhodě. Už tak našlapanou hereckou sestavu v sedmém díle vyšperkovali Kurtem Russellem a hlavně Jasonem Stathamem, ikonou rychlých a zběsilých filmových řidičů. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké. Bez ohledu na to, jak rychlí či zběsilí budou. Natáčení Rychle a zběsile 7 zásadně ovlivnila tragická autonehoda Paula Walkera, představitele Briana O´Connera, jednoho z klíčových hrdinů filmu. Producent a herec Vin Diesel potvrzuje, že tenhle díl je věnovaný jeho památce, přesto především zůstává zábavnou adrenalinovou akční jízdou, která ságu posune zase o trochu dál a výš. „Chtěli jsme vzdát Paulovi poctu, ale přitom udržet kontinuitu příběhu. Bylo to hodně složité, stálo mě to spoustu bezesných nocí, ale hlavní je výsledek a ten vás nemůže zklamat,“ slibuje Diesel.

Hrají: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky, Lucas Black, Djimon Hounsou, Tony Jaa, Ronda Rousey, Nathalie Emmanuel, Kurt Russell

Režie: James Wan

Premiera v ČR: 2. 4. 2015 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací