Vytuněná soutěž s filmem Rychle a zběsile 7 o trička a sportovní lahve

souteze_cerveny_koberec_bannerPřipoutejte se, soutěž s filmem Rychle a zběsile 7 právě startuje.

 

Těšíte se na Rychle a zběsile 7 plné závodů, honiček, výbuchů, rvaček a sexy sukýnek? Akční superrychlá jízda vtrhne do našich kin již 2. dubna 2015. Než tento netrpělivě očekávaný den nastane a Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez a další usednou za volat pekelně rychlých automobilů, můžete se zapojit do soutěže o pět nadupaných triček a pět originálních lahví na vodu s motivem filmu. Ceny do hry věnovala distribuční společnost CinemArt a. s.. A malá rada na závěr, až budete odjíždět z kina, zkontrolujte si ručičku na tachometru.

Každý z pěti výherců získá balíček originálních předmětů s motivem filmu Rychle a zběsile 7:

  • – tričko
  • – sportovní lahev na vodu

rychle_a_zbesile_7_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

V Rychle a zběsile 7 se bude muset oblíbená parta pekelně rychlých řidičů vypořádat s Deckardem Shawem, živým stroje na zabíjení. Který známý herec si ústředního záporáka zahrál?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 30. 3. do 5. 4. 2015.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Rychle a zběsile 7.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Rychle a zběsile 7:rychle_a_zbesile_7_plakat_cz

I auta můžou létat. Alespoň pro nesmrtelnou sérii Rychle a zběsile to platí. Její hrdinové už stihli prožít a přežít neuvěřitelné věci, teď však narazí na nepřítele, vedle něhož všichni jejich dosavadní soupeři připomínají bandu dětí z mateřské školky. Počet fanoušků ságy s každým dalším dílem rapidně narůstá, ale tvůrci nenechávají nic náhodě. Už tak našlapanou hereckou sestavu vyšperkovali Kurtem Russellem a hlavně Jasonem Stathamem, ikonou rychlých a zběsilých filmových řidičů. Statham hraje Deckarda Shawa, živý stroj na zabíjení, který vycvičila elitní vojenská jednotka. Pokud vám příjmení téhle postavy něco připomíná, pak se nepletete. Shawův mladší bratr Owen obtěžoval naše hrdiny v šestém díle tak intenzivně, až ho připravili o život. A rozrušený Shaw starší se rozhodne, že na oplátku připraví o život je a všechny jejich blízké.

Hrají: Vin Diesel, Paul Walker, Dwayne Johnson, Michelle Rodriguez, Jordana Brewster, Tyrese Gibson, Chris “Ludacris” Bridges, Elsa Pataky, Lucas Black, Djimon Hounsou, Tony Jaa, Ronda Rousey, Nathalie Emmanuel, Kurt Russell

Režie: James Wan

Premiera v ČR: 2. 4. 2015 (CinemArt)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Rychle a zběsile 7:

1. Soutěž probíhá v období od 30. 3. 2015 do 5. 4. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost CinemArt a. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 30. 3. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací