Soutěž o 6 vstupů na představení HIGH – Lety peklem v La Fabrice

souteze_cerveny_koberec_bannerZhlédněte oceňovanou hru Matthewa Lombarda.

Představení HIGH – Lety peklem, které slavilo úspěch i na Broadwayi, si můžeme vychutnat u nás doma. V komorním příběhu pro tři herce odehrávajícím se v léčebně závislostí se představí Eva Jeníčková, Martin Pechlát a Alexandr Borodin jako sestra Jamison Connely, Otec Michael Delpapp a devatenáctilý pacient Cody Randall. Chcete-li drama o víře, uzdravení a odpuštění autora Matthewa Lombarda vidět v pražské La Fabrice, zapojte se do naší nejnovější soutěže. Ceny do hry věnovala produkční společnost Fog’n’Desire Films s.r.o..

Každý ze tří výherců získá vstup pro dvě osoby na zbrusu nové představení HIGH – Lety peklem, které se uskuteční ve čtvrtek 9. dubna 2015 v 19:30 v La Fabrice v Praze.

high_predstaveni_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

Co je cílem sestry Jamison Connely (Eva Jeníčková) ve hře HIGH – Lety peklem?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 1. 4. 2015 do 7. 4. 2015 do 18:00. Pokud si nevíte rady, podívejte se na stránky La Fabriky.

Výherce bude informován nejpozději 8. 4. 2015 do 10:00 prostřednictvím e-mailu.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Divadelní hra HIGH – Lety peklem:High_plakat

Sestra Jamison Connely (Eva Jeníčková) pracuje jako terapeutka v léčebně závislostí. Na příkaz nadřízeného, Otce Michaela Delpappa (Martin Pechlát), přijímá případ devatenáctiletého Codyho Randalla (Alexandr Borodin), kterého našli pod vlivem drog v motelovém pokoji nad tělem předávkovaného čtrnáctiletého chlapce. Nadšená z toho rozhodně není.

Cody je vyčerpaný, pere se s abstinenčními příznaky a pokusy terapeutky sondovat v jeho minulost s úšklebkem pohrdá. Jamie, jak se jí říká, ale není typická řádová sestra. Sama prošla peklem a řeholní roucho rozhodně nepatří mezi její oblíbené oblečení. Trpělivě však čelí výzvě pomoct Codymu nalézt v sobě odvahu ke změně…

Autor: Matthew Lombardo

Režie: Viktor Tauš

Hrají: Eva Jeníčková, Martin Pechlát a Alexandr Borodin

Premiera v ČR: 25. 3. 2015

Pravidla soutěže HIGH – Lety peklem:

1. Soutěž probíhá v období od 1. 4. 2015 do 7. 4. 2015 do 18:00 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala produkční společnost Fog’n’Desire Films s.r.o..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla nejpozději 8. 4. 2015 do 10:00 prostřednictvím e-mailu. Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do tohoto termínu, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 1. 4. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací