Lechtivá soutěž s filmem Raluca o 3 DVD

souteze_cerveny_koberec_bannerSoutěžte a odhalte tajemství svůdné Ralucy.

 

Erotické krimi-noir thrillery nejsou v české tvorbě moc obvyklé. O to více pozoruhodný je film Raluca, ve kterém bývalý polda Jan Dolanský propadne kouzlu rumunské femme fatale s tváří Malvíny Pachlové. Režisér Zdeněk Viktora nás postupně nechává odhalovat případ, který je plný nejen velkých odhalení a zvratů, ale i erotikou nabitých scén. Snímek získal Cenu Asociace českých kameramanů za nejlepší kameru roku 2014. Chcete-li si Ralucu zařadit do své filmotéky, zapojte se do soutěže o 3 DVD s tímto titulem (k dostání od 22. 4. 2015), které do hry věnovala společnost SCREENPLAY BY s.r.o.

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Raluca:

  • – délka filmu: 80 minut
  • – zvuk: česky 5.1
  • – titulky: ENG
  • – bonus: necenzurované scény, trailer

 

raluca_bl_soutez_dvd

Soutěžní otázka zní:

Ve kterém pražském kině se konala slavnostní premiéra filmu Raluca?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 10. 4. do 16. 4. 2015.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte články věnované filmu Raluca.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Raluca:Raluca_plakat

Bývalý polda si některé věci ze své minulosti rozhodně nechce připomínat. Ale připomenou mu je jiní… Pracuje jako soukromý detektiv, spí se svojí sekretářkou, sleduje lidi za peníze. Až do chvíle, než se mu do života připlete svůdná Raluca a otočí mu ho o 360 stupňů. Je to náhoda, osud, nebo na něj někdo nastražil past? Začnou se totiž dít věci, které by ho ani ve snu nenapadly. Jde v nich o sex, o vraždu, o velké odhalení, drsné připomenutí té proklaté minulosti…

Hrají: David Novotný, Jan Dolanský, Stanislav Majer, Helena Dvořáková, Kristýna Frejová, Malvína Pachlová, Dana Syslová, Radim Schwab

Režie: Zdeněk Viktora

Premiera v ČR: 11. 12. 2014 (A-Company Czech)

Na DVD od: 22. 4. 2015 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Raluca:

1. Soutěž probíhá v období od 10. 4. 2015 do 16. 4. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherců. Výhry do soutěže věnovala společnost SCREENPLAY BY s.r.o..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 10. 4. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací