Milostná soutěž o 5 knih A co s tím má společnýho láska?

souteze_cerveny_koberec_banner Myslíte si, že po čtyřicítce vás už nic nového nečeká?

 

Julianě, hrdince novely od autorky Anny Tůmové s názvem A co s tím má společného láska? je právě padesát a snaží se vyrovnat s pocity, se kterými se perou o několik desítek let mladší ženy. Do života jí totiž vstoupil osudový muž. Podruhé! Chcete-li se dozvědět, jak tyto milostné trable dopadnou, zapojte se do soutěže o pět knih, které do hry věnovala společnost Albatros Media a.s..

Každý z pěti výherců získá knihu A co s tím má společnýho láska?:

  • Název: A co s tím má společnýho láska?
  • Autor: Anna Tůmová
  • Jazyk: čeština
  • Pro čtenáře od: 15 let
  • Žánr: román
  • Datum vydání: 15. 04. 2015
  • Vazba: vázaná s pap. potahem s lam. přebalem
  • Rozměry: 115 x 185 mm

soutez_bl_a_co_s_tim_ma_spolecnyho_laska

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje hrdinka novely A co s tím má společnýho láska? od spisovatelky Anny Tůmové?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 6. 5. do 12. 5. 2015.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte informace o knize A co s tím má společnýho láska?.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

A co s tím má společnýho láska?:a_co_s_tim_ma_spolecneho_laska

Jak máme žít svůj život, abychom před nebeskou bránou nestáli s pocitem, že jsme ho celý prošvihli?

V životě se vám prý věci nepřihodí dvakrát stejně! Tak to je tedy pěkná hloupost. Julianě je třicet a právě se snaží něco v životě změnit. Ve chvíli, kdy se pokouší ukončit první, nepříliš vydařené manželství, potkává osudového muže svého života. Z bouřlivého vztahu odchází se zlomeným srdcem, ale bohatší o odhodlání a s vědomím, že když chce člověk něco dokázat a změnit, musí se spolehnout hlavně sám na sebe. Když je Julianě padesát, vůbec se jí ta číslice nelíbí. Po dvaceti letech ve druhém, docela vydařeném manželství začíná mít pocit, že už propásla poslední šanci na lásku. A tehdy potkává svého osudového muže podruhé. Dokáže se ale tentokrát poprat se zničující láskou lépe než napoprvé?

Pravidla soutěže o ceny s knihou A co s tím má společnýho láska?:

1. Soutěž probíhá v období od 6. 5. 2015 do 12. 5. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s. .

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 6. 5. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací