Melodická soutěž s filmem Ladíme 2 o vychytané balíčky

souteze_cerveny_koberec_bannerZaposlouchejte se do songů Ladíme 2 a udělejte si parádní selfie.

Studentské skupiny zpívající a capella, tedy bez doprovodu hudebních nástrajů, jsou v Americe velmi populární. O tom jsme se už jednou přesvědčili. Od 14. května 2015 se na nás valí nová várka pěveckých soubojů v Ladíme 2, které nás zavede nejen do Ameriky, ale i do Evropy. Chcete-li být styloví, udělat si jedinečné selfie a zaposlouchat se do oblíbených songů, jste na správné adrese. Červený koberec vám ve spolupráci s distribuční společností CinemArt a. s. přináší soutěž o 3 luxusní balíčky obsahující selfie tyčku k mobilu a sluchátka s logem filmu.

Každý ze tří výherců získá balíček originálních předmětů s motivem filmu Ladíme 2:

  • – selfie tyčka k mobilu
  • – sluchátka

ladime_2_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje herečka, která se stala novou posilou pěvecké skupiny Barden Bellas ve snímku Ladíme 2 a zároveň se může pochlubit i nominací na Oscara za film Opravdová kuráž?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 11. 5. do 17. 5. 2015.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Ladíme 2.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Ladíme 2:ladime_2_plakat

Rozsekáme vás přímo světově

Mají skvělé hlasy, dokonalá těla (až na výjimky) a jsou královnami zpívání a capella, takže ve svých vystoupeních nepoužívají hudební nástroje. Celá Amerika jim leží u nohou a dokonce je pozvou, aby zazpívaly prezidentu Obamovi k narozeninám. Jenže stačí drobná technická komplikace, v níž figuruje zpěvačka s příznačnou přezdívkou Tlustá Amy, bezmocně visící na lanech před Barrackovými zraky částečně tak, jak ji Bůh stvořil. Z Barden Bellas, dosavadních miláčků země, je najednou ten nejvděčnější terč. Pokračování rozezpívané komedie Ladíme 2 začíná ve velmi pikantní okamžik. Protože vždycky může být ještě hůř, začne neformální šéfka skupiny Becka (Anna Kendrick) pošilhávat po seriózní kariéře hudební producentky, s níž tohle „holčičí zpívání“ nejde úplně sloučit. Rozkládající se kapelu navíc vyloučí z poctivě vybojované účasti ve finále prestižního šampionátu, kde je nahradí namachrovaní Němci, jejichž těleso se jmenuje Das Sound Machine. Jenže ve chvíli, kdy by si na další existenci Barden Bellas nikdo nevsadil ani cent, postaví zpěvačky všechny předpoklady na hlavu, když začnou do roztrhání těl a hlasivek makat na tom, aby si splnily náhradní cíl – účast na mistrovství světa ve zpívání a capella, které se koná v dánské Kodani. Předtím si však budou muset trochu zamést před vlastním prahem (především kariéristka Becka) a začít zase táhnout za jednu notovou osnovu. Herečka Elizabeth Banks, která se u Ladíme 2 ujala produkce i režie, shromáždila kompletní obsazení prvního dílu, včetně hvězdné Anny Kendrick (nominace na Oscara za Lítám v tom) a čím dál populárnější australské komičky Rebel Wilson (Noc v muzeu 3). V roli čerstvé krve souboru k nim přibyla nesmírně talentovaná Hailee Steinfeld (nominace na Oscara za film Opravdová kuráž).

Hrají: Anna Kendrick, Elizabeth Banks, Rebel Wilson, John Michael Higgins, Alexis Knapp, Skylar Astin, Hailee Steinfeld, Brea Grant, Freddie Stroma, Ben Platt, Brittany Snow, Anna Camp, Ester Dean, Hana Mae Lee, Kelley Jakle, Shelley Regner, Adam DeVine, Jodi Lyn Brockton, Katey Sagal, C.J. Perry, Karen Gonzalez, Chrissie Fit

Režie: Elizabeth Banks

Premiera v ČR: 14. 5. 2015 (CinemArt)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Ladíme 2:

1. Soutěž probíhá v období od 11. 5. 2015 do 17. 5. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost CinemArt a. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 11. 5. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací