Dramatická soutěž s filmem Dítě číslo 44 o 3 knihy podepsané autorem Tomem Robem Smithem

souteze_cerveny_koberec_bannerVydejte se po stopách sériového vraha dětí.

Příslušník MGB Lev Děmidov (Tom Hardy) si nežije špatně do chvíle, kdy odmítne udat svoji ženu (Noomi Rapace) a vydá se na vlastní pěst pátrat po sériovém vrahovi, protože ve stalinistickém Sovětském svazu v 50. letech něco jako vražda oficiálně neexistuje. Film Dítě číslo 44 vznikl na motivy stejnojmenné knihy anglického spisovatele Toma Roba Smitha, jenž se při psaní inspiroval skutečným případem „rostovského řezníka“ Andreje Čikatila. Při příležitosti uvedení dramatického thrilleru v našich kinech jsme pro vás ve spolupráci s Knižním klubem připravili soutěž o 3 knihy Dítě číslo 44 s filmovou obálkou a vlastnoručním podpisem autora, který na dva dny navštívil Prahu.

Každý ze tří výherců získá knihu Dítě číslo 44 s filmovou obálkou a vlastnoručním podpisem autora:

dite_cislo_44_bl_soutez_knihy

Soutěžní otázka zní:

Co právě dělal Tom Rob Smith, autor knihy Dítě číslo 44, když mu poprvé zavolal producent Ridley Scott?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 27. 5. do 2. 6. 2015.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek věnovaný Tomu Robu Smithovi a jeho návštěvě Prahy.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Dítě číslo 44:dite_cislo_44_plakat

Thriller Dítě číslo 44 vznikl podle stejnojmenného a cenami ověnčeného bestselleru, jehož silný příběh a atmosféra se milionům čtenářů po celém světě doslova zadřely pod kůži. Degradovaný policista ve vyhnanství navzdory stalinistickému režimu pátrá po sériovém vrahovi. Ohrožuje tak na životě sebe, svou ženu i každého, kdo by mu jen trochu pomohl.

Příběh knihy a filmu Dítě číslo 44 byl inspirován skutečným případem „rostovského řezníka“ Andreje Čikatila. Film produkoval slavný Ridley Scott, jeho značná část se točila v Praze a na dalších místech České republiky, hlavních rolí se chopili Tom Hardy, Noomi Rapace, Gary Oldman nebo Vincent Cassel.

Hrají: Tom Hardy, Joel Kinnaman, Noomi Rapace, Gary Oldman, Jason Clarke, Vincent Cassel, Charles Dance

Režie: Daniel Espinosa

Premiera v ČR: 28. 5. 2015 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny s filmem :Dítě číslo 44

1. Soutěž probíhá v období od 27. 5. 2015 do 2. 6. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnoval Knižní klub.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 27. 5. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací