Čtivá soutěž s filmem Poutník – nejlepší příběh Paula Coelha o 6 audioknih

souteze_cerveny_koberec_bannerSoutěžte a vyberte si knihu, do které se zaposloucháte.

Chcete vědět, co vše prožil Paulo Coelho před tím, než se stal slavným spisovatelem, jehož romány byly přeloženy do 80 jazyků ve více než 150 zemích světa? I číslo přes 165 milionů prodaných knih hovoří o tom, že Coelho je populární opravdu po celém světe. Životopisné hudební drama Poutník – nejlepší příběh Paula Coelha jež mapuje cestu za jeho splněným snem triumfovat jako spisovatel, je v našich kinech k vidění od 18. června 2015. Při této příležitosti vám ve spolupráci s distribuční společností CinemArt a. s. přinášíme opravdu jedinečnou soutěž. Každý z šesti výherců si bude moci vybrat jednu audioknihu ze čtyř možných titulů od Paula Coelha: Alchymista, Mágův deník, Čarodějka z Portobella nebo Nevěra.

Každý z šesti výherců získá audioknihu od Paula Coelha dle vlastního přání. Vybírat budete moci ze čtyř titulů:

  • – Alchymista
  •    nebo
  • – Mágův deník
  •    nebo
  • – Čarodějka z Portobella
  •    nebo
  • – Nevěra

soutez_bl_paulo_coelho

Soutěžní otázka zní:

Jaký byl největší životní sen Paula Coelha?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 15. 6. do 21. 6. 2015.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Poutník – nejlepší příběh Paula Coelha.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Poutník – nejlepší příběh Paula Coelha:poutnik_nej_pr_paula_coelha_plakat

Film o úžasné životní pouti spisovatele Paula Coelha

Paulo Coelho je jedním z nejznámějších a nejprodávanějších spisovatelů všech dob. Prodalo se přes 165 milionů výtisků jeho knih. Coelhovy romány byly přeloženy do 80 jazyků a publikovány ve více než 150 zemích. Ale jeho mládí nebylo tak přímočaré a snadné jako souhrn jeho spisovatelských úspěchů. Coelhova mladická bilance by zněla: pokus o sebevraždu, tři pobyty v ústavu pro duševně choré a tvrdé střety ve všech představitelných konfliktech. Rebelské mládí prožil v Brazílii v 60. a 70. letech, tedy v prostoru a čase stojícím mezi dobrem a zlem. Nepochopený kluk a rebelující mladík se změnil v muže, který jde za svým snem: stát se slavným a uznávaným spisovatelem. Film Poutník – nejlepší příběh Paula Coelha vypráví o úžasné životní pouti Paula Coelha, na jejímž konci se stal vypravěčem příběhů, které fascinují miliony čtenářů. Hlavním zdrojem inspirace pro romány Paulo Coelha je jeho vlastní život. Autor knihy „Poutník – Mágův deník“ a „Alchymista„, je bezpochyby celosvětovou celebritou, ale jen málokdo ví, že příběh jeho života je ještě lepší než fikce. Paulo flirtoval se smrtí, unikl z hranice, za kterou je už jen šílenství, experimentoval s drogami, prožil muka, trpěl a radoval se z lásky, spoluvytvářel historii brazilského rock’n’rollu, ale především se nikdy nevzdal svého největšího snu: triumfovat jako spisovatel.

Hrají: Júlio Andrade, Ravel Andrade, Fabiana Gugli, Fabiula Nascimento, Enrique Diaz, Lucci Ferreira, Nancho Novo

Režie: Daniel Augusto

Premiera v ČR: 18. 6. 2015 (CinemArt)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Poutník – nejlepší příběh Paula Coelha:

1. Soutěž probíhá v období od 15. 6. 2015 do 21. 6. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 6 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost CinemArt a. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 15. 6. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací