Soutěž o 5 knižních předloh s dramatickým příběhem Dáma ve zlatém

souteze_cerveny_koberec_banner Vydejte se na náročnou cestu s Marií Altmannovou, která touží získat zpět rodinný majetek.

Maria Altmannová (Helen Mirren) byla donucena během druhé světové války opustit svůj domov a milovanou Vídeň. Po šedesáti letech se tato odvážná žena rozhodne vybojovat zpět rodinné dědictví, včetně slavného portrétu Adele Bloch-Bauerové I., její drahé tetičky. Bude Randy Schönberg (Ryan Reynolds) stačit na takto náročný úkol? Film Dáma ve zlatém je v našich kinech k vidění od 25. června 2015. Při této příležitosti vám přinášíme soutěž o 5 knižních předloh, které do hry věnovalo nakladatelství Metafora.

Každý z pěti výherců získá knihu Dáma ve zlatém:

  • Název: Dáma ve zlatém
  • Autor: O’Connorová Anne-Marie
  • Jazyk: čeština
  • Vazba: vázaná

dama_ve_zlatem_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

Který umělec namaloval portrét Adele Bloch-Bauerové I., který se snaží získat zpět Helen Mirren ve filmu Dáma ve zlatém?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 24. 6. do 30. 6. 2015.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Dáma ve zlatém.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Dáma ve zlatém:dama_ve_zlatem_2015_poster

Dáma ve zlatém vypráví pozoruhodný skutečný příběh ženy, která se rozhodla dosáhnout spravedlnosti a za každou cenu bojovat o dědictví, které její rodině právem náleželo. Šedesát let poté, co byla za druhé světové války nucena utéct z milované Vídně, se Maria Altmannová (Helen Mirren) rozhodne získat zpět rodinný majetek, který jí byl zabaven nacisty. Patří k němu i umělecká díla nevyčíslitelné hodnoty, mezi jinými i slavný portrét Adele Bloch-Bauerové I. od Gustava Klimta, který se stal národním pokladem. Za svého právního zástupce si vybere ne velmi zkušeného, ale o to odvážnějšího, mladého muže Randyho Schönberga (Ryan Reynolds). Spolu se pustí do zdlouhavého a náročného soudního sporu s rakouskou vládou a Nejvyšším soudem USA, který se nakonec stane jedním z nejznámějších restitučních sporů v historii.

Hrají: Helen Mirren, Ryan Reynolds, Daniel Brühl, Katie Holmes, Tatiana Maslany, Max Irons, Charles Dance, Antje Traue, Elizabeth McGovern

Režie: Simon Curtis

Premiéra v ČR: 25. 6. 2015 (Forum Film Czech)

Pravidla soutěže o ceny s knihou Dáma ve zlatém:

1. Soutěž probíhá v období od 24. 6. 2015 do 30. 6. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovalo nakladatelství Metafora.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 24. 6. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací