Vzrušující soutěž s filmem Bez kalhot XXL o tři lákavé balíčky

souteze_cerveny_koberec_bannerVyhrajte triko s pekáčem buchet, šátek Magického Mika či některou z dalších neodolatelných cen.

Bez kalhot XXL bezesporu patří k nejžhavějším snímkům letošního léta. Kdo by taky odolal krasavcům s vypracovanými břišáky a rytmem v těle, jako je Channing Tatum, Joe Manganiello, Kevin Nash či Matt Bomer. Striptérská skupina Králové Tampy v čele s Magickým Mikem se chystá na své poslední velkolepé vystoupení v Myrtle Beach. Rozlučková párty probíhá v českých kinech od 16. července 2015. Při této příležitosti vám ve spolupráci s distribuční společností Freeman Entertainment přinášíme soutěž o tři svůdné balíčky plné filmových cen.

1. výherce získá – nafukovací matraci do vody, šátek a pánské triko s motivem filmu Bez kalhot XXL

2. výherce získá – kšiltovku, párty skleničku a pánské triko s motivem filmu Bez kalhot XXL

3. výherce získá – šátek, párty skleničku a pánské triko s motivem filmu Bez kalhot XXL

Soutěžní otázka zní:

„Jakou přezdívku má Mike ve striptérském světě, jehož ve filmu Bez kalhot XXL hraje Channing Tatum?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 13. 7. do 19. 7. 2015.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Bez kalhot XXL.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Bez kalhot XXL:

Děj filmu „Bez kalhot XXL“ navazuje na první film tři roky poté, kdy Mike ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním dech beroucím představení v Myrtle Beach a udělat tak tlustou čáru za minulostí.

Mike a ostatní chlapi se vydávají na své závěrečné vystoupení, a když se cestou zastaví v Jacksonvillu a Savannah, aby obnovili staré známosti a navázali nová přátelství, sklízejí obdiv, naučí se pár nových pohybů a překvapujícím způsobem se zbaví své minulosti.

Režie: Gregory Jacobs

Hrají: Adam Rodriguez, Andie MacDowell, Elizabeth Banks, Channing Tatum, Joe Manganiello, Matt Bomer

Premiera v ČR: 16. 7. 2015 (Freeman Entertainment)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Bez kalhot XXL:

1. Soutěž probíhá v období od 13. 7. 2015 do 19. 7. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Freeman Entertainment s.r.o..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 13. 7. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací