Bez kalhot XXL (2015)

bez_kalhot_xxl_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 16. 7. 2015 ()

Synopse: Děj filmu „Bez kalhot XXL“ navazuje na první film tři roky poté, kdy Mike ukončil svou vrcholnou kariéru striptéra a i zbývající členové striptérské skupiny Králové Tampy se chystají hodit ručník do ringu. Ale chtějí to udělat po svém: společně s legendární hlavní hvězdou Magickým Mikem chtějí vstoupit do světel reflektorů v posledním dech beroucím představení v Myrtle Beach a udělat tak tlustou čáru za minulostí.

Mike a ostatní chlapi se vydávají na své závěrečné vystoupení, a když se cestou zastaví v Jacksonvillu a Savannah, aby obnovili staré známosti a navázali nová přátelství, sklízejí obdiv, naučí se pár nových pohybů a překvapujícím způsobem se zbaví své minulosti.

Recenze:
Králové Tampy se vrací a mají v plánu se znovu obnažovat. Ostříleného režiséra Stevena Soderbergha nahradil méně zkušený Gregory Jacobs, který vyslal Mika (Channing Tatum), Big Dick Richieho (Joe Manganiello), Tarzana (Kevin Nash), Kena (Matt Bomer) a Tita (Adam Rodriguez) na závěrečnou striptérskou jízdu. Než celá partička dojede do cíle, představení v Myrtle Beach, čeká nás něco ve stylu teenegerovských road movie.

(photo&video: )

Video
První trailer:


Film o filmu:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací