Neohrožená soutěž o tři nové romány s Jamesem Bondem Sólo

souteze_cerveny_koberec_bannerVydejte se s Jamesem Bondem na novou misi.

Sean Connery, Pierce Brosnan, Daniel Craig, Roger Moore, Timothy Dalton a George Lazenby, všichni tito pánové se na pár okamžiků proměnili v neohroženého agenta 007. Máte kromě filmových bondovek načtená i knižní dobrodružství? Pokud ne, nyní máte možnost začít. Koncem října 2015 vyšel v nakladatelství Mladá fronta nový román s Jamesem Bondem. Knižní bondovka Sólo nás zavede do západoafrického státečku Zanzarim. Chcete-li si tento dobrodružný titul s legendárním číslem 007 na obalu zařadit do své knihovničky, zapojte se do naší nejnovější soutěže. Ceny do hry věnovalo nakladatelství Mladá fronta a. s..

solo_kniha_bl_soutez

Každý ze tří výherců získá nový román s Jamesem Bondem Sólo:

  • Název: Sólo
  • Autor: William Boyd
  • Jazyk: čeština
  • Datum vydání: 23. 10. 2015
  • Vazba: vázaná s přebalem
  • Rozměry: 140 x 210 mm
  • Počet stran: 296

Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje první oficiální bondovka se Seanem Connerym v hlavní roli, která měla premiéru v roce 1962?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 6. do 12. 11. 2015. Pokud si nevíte rady, začtěte se do článku Kultovní James Bond: Kdo je nejlepším představitelem?

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Název: Sólosolo potah.indd

Autor: William Boyd

Synopse knihy:

Nový román s Jamesem Bondem!
Píše se rok 1969. James Bond – britský zvláštní agent 007 – právě oslavil pětačtyřicáté narozeni­ny a je povolán na ústředí, kde obdrží neobvyklý úkol: má se vypravit do neklidného západo-afrického státečku Zanzarim, aby zneškodnil vzbouřence, kteří ohrožují zdejší režim.

Bondův příjezd do Afriky je počátkem divoké mise, při níž se agent snaží odhalit, jaké síly stojí za místní brutální občanskou válkou – a rychle si uvědomí, že situace zdaleka není jednoznačná. V Zanzarimu se zvrtne všechno, co se zvrtnout může, a navzdory splněnému úkolu v agentovi 007 zůstane pachuť a touha po pomstě.

Aby se jich zbavil, nezbývá mu než pustit se do sólové akce.

Pravidla soutěže o knihy Sólo:

1. Soutěž probíhá v období od 6. 11. 2015 do 12. 11. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo vydavatelství Mladá fronta a. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 6. 11. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací