Dobrodružná soutěž o 3 DVD Sejmi prezidenta

souteze_cerveny_koberec_bannerPohodlně se usaďte a užijte si akční dobrodružství v nehostinné krajině Laponska.

Máte-li rádi akci, humor, nesourodé ústřední dvojice a boj o přežití, je film Sejmi prezidenta tou pravou volbou právě pro vás. V divokých a nebezpečných lesích Laponska narazí 13letý Oskari na největší dobrodružství svého života. Jeho zkouška z dospělosti se totiž promění v boj o holý život a záchranu jednoho z „největších zvířat“ na planetě. Abyste se mohli do Laponska po boku herce Samuela L. Jacksona podívat i vy, připravili jsme pro vás ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm a.s. soutěž o 3 DVD právě se snímkem Sejmi prezidenta.

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Sejmi prezidenta:

  • Název: Sejmi prezidenta
  • Nosič: DVD
  • Celková stopáž: 90 min
  • Zvuk: 5.1 CS, EN
  • Titulky: CS

sejmi_prezidenta_2014_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

Kolik hodin trvá hon na prezidenta USA ve filmu Sejmi prezidenta?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 13. 11. 2015 do 19. 11. 2015.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Sejmi prezidenta.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Sejmi prezidenta:sejmi_prezidenta_2014_plakat_small

Poté, co teroristé sestřelí letadlo Air Force One, prezident Spojených států (Samuel L. Jackson) zůstává napospas divočině. Je tu jediný člověk, který ho může zachránit – 13letý kluk jménem Oskari z domorodého kmene, který se chystá složit zkoušku dospělosti. Jeho úkol spočívá v přežití v nehostinné krajině Laponska. Chystá se vystopovat jelena, ale místo toho narazí na nejmocnějšího muže planety v dosti prekérní situaci. S teroristy v patách se musí nesourodé duo Oskariho a prezidenta USA spojit a uniknout svým lovcům. Je jen na prezidentovi a jeho novém pomocníkovi, aby přežili nejvypjatějších 24 hodin svého života. Hon na prezidenta právě začal…

Režie: Jalmari Helander

Hrají: Samuel L. Jackson, Ray Stevenson, Jim Broadbent, Victor Garber, Ted Levine, Jaymes Butler, Onni Tommila, Mehmet Kurtulus, Jorma Tommila, Risto Salmi, Felicity Huffman, Jason Steffan

Premiera v ČR: 18. 6. 2015 (Indigo Film)

Na DVD od: 28. 10. 2015 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Sejmi prezidenta:

1. Soutěž probíhá v období od 13. 11. 2015 do 19. 11. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 13. 11. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací