Dojemná soutěž o 3 DVD s filmem Domácí péče

souteze_cerveny_koberec_bannerZařaďte si do své filmotéky český snímek, který má srdce.

Režisér Slávek Horák a jeho celovečerní filmový debut Domácí péče zaujal kritiky i publikum nejen u nás, ale i na mnoha filmových festivalech po celém světě. Dokonce bojuje i o nominaci na Oscara v kategorii Nejlepší cizojazyčný film. Snímek o obětavé zdravotní sestře Vlastě, kterou ztvárnila Alena Mihulová, je nyní k dostání na DVD nosičích. Při této příležitosti vám ve spolupráci  s distribuční společností Bontonfilm a.s. přinášíme soutěž o 3 DVD s tímto titulem.

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Domácí péče:

  • Název: Domácí péče
  • Nosič: DVD
  • Celková stopáž: 92 min
  • Zvuk: Dolby Digital 5.1 česky

domaci_pece_bl_soutez_dvd

Soutěžní otázka zní:

Čím bylo pokřtěno DVD Domácí péče?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 30. 11. 2015 do 6. 12. 2015.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek věnovaný křtu DVD Domácí péče.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Domcí péče:domaci_pece_plakat_small

Obětavá zdravotní sestra Vlasta (Alena Mihulová) při své práci na jihomoravském venkově ošetřuje spoustu rázovitých místních pacientů. Když se však dozví, že sama potřebuje pomoc, musí ji začít hledat mimo prostředí, které zná. Díky dceři jednoho z pacientů (Tatiana Vilhelmová) a její esoterické mentorce (Zuzana Kronerová) začíná objevovat svět alternativního léčení a díky němu snad i sebe samu… To vše k velké nelibosti manžela Ladi (Bolek Polívka), který na tyhle „hňupoviny“ nevěří. Vlasta tak musí bojovat nejen s nemocí, ale i s Laďovým zdravým moravským „rozumem“. Komedie a drama se proplétají, když si Vlasta poprvé v životě začíná uvědomovat, že taky ona potřebuje péči…

Režie:  Slávek Horák

Hrají: Bolek Polívka, Tatiana Vilhelmová, Zuzana Kronerová, Alena Mihulová, Sára Venclovská

Premiera v ČR: 16. 7. 2015 (A-Company Czech)

Na DVD od: 18. 11. 2015 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Domácí péče:

1. Soutěž probíhá v období od 30. 11. 2015 do 6. 12. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 30. 11. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací