Soutěž o 3x dvě vstupenky na slavnostní premiéru filmu NA ŽIVOT!

souteze_cerveny_koberec_bannerRozlouskne detektiv Daniel nejnovější případ?

Nezávislá filmová a produkční společnost GEORGE vision přináší do kin snímek NA ŽIVOT!, ve kterém bude detektiv Daniel řešit nový, zapeklitý případ, jež ovlivní i jeho osobní život. Slavnostní premiéra napínavého snímku proběhne v sobotu 19. prosince v kině Metropol v Olomouci. Pokud se chcete akce zúčastnit, zapojte se do soutěže o tři páry vstupenek, kterou vám přinášíme ve spolupráci s GEORGE vision. Pokud nebudete mít štěstí, můžete si lístky zakoupit na www.kinometropol.cz.

Každý ze tří výherců získá dvě vstupenky na slavnostní premiéru snímku NA ŽIVOT!, která se uskuteční v sobotu 19. prosince 2015 v kině Metropol v Olomouci

na_zivot_bl_soutez

 


Soutěžní otázka zní:

Jak se jmenuje detektiv ve filmu NA ŽIVOT!?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 3. 12. 2015 do 9. 12. 2015.

 

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu NA ŽIVOT!:na_zivot_plakat_02

Daniel, který má již několikaletou praxi u kriminálky se rozhodne pověsit svůj dosavadní obor na hřebík a společně si se svým dlouholetým kolegou založí vlastní detektivní kancelář. Tato práce není zrovna nejideálnější, ale Daniel je rád, že má vlastní kancelář a jistotu. Jeho častými zákazníky jsou ženy, které mají podezření, že je jim manžel nevěrný. To je i případem jeho další zákaznice, která nešťastná zavítá do jeho kanceláře. Ovšem není vše tak jak vypadá a z každodenní rutiny se vyklube úplně jiný a zajímavější případ, který nebude jen neosobní formalitou. Jeho pracovní starosti mu navíc stěžuje osobní život, který není úplně takový jaký by si představoval.

Režie: Jiří Slečka

Hrají: David Mareček, Michaela Grohmanová, Michal Václavek, Pavel Rosypal, Petra Lačňáková, Vladimír Horák

Premiéra v ČR: 19. 12. 2015 (GEORGE vision)

Pravidla soutěže s filmem Na život!:

1. Soutěž probíhá v období od 3. 12. 2014 do 9. 12. 2015 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala GEORGE vision.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 13. 12. 2015..

7. Výherce souhlasí s předáním osobních údajů Festivalu francouzského filmu.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 3. 12. 2015

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací