Nostalgická soutěž s filmem Muzikál aneb Cesty ke štěstí o 5 DVD Starců na chmelu

souteze_cerveny_koberec_bannerPřipoměňte si první český muzikál.

Pamatujete si na romantiku, kterou prožívali účastníci chmelové brigády před více jak padesáti lety? První český muzikál Starci na chmelu má své kouzlo i v současnosti. Nový hudební film Muzikál aneb Cesty ke štěstí je plný písniček z legendárního muzikálu. Třída pražské konzervatoře totiž dostane na letním soustředění za úkol nazkoušet právě Starce na chmelu. Jak se jim to povede, se dozvíme v kinech od 14. ledna 2015. Při této příležitosti vám ve spolupráci s distribuční společností Bioscop a společností Filmexport Home Video s.r.o. přinášíme soutěž o 5 DVD s filmem Starci na chmelu.

Každý z pěti výherců získá DVD s původním muzikálem Starci na chmelu:

 

muzikal_aneb_cesty_ke_stesti_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

Kdo je podepsaný pod choreografií u hudebního filmu Muzikál aneb Cesty ke štěstí?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 11. 1. do 17. 1. 2016.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Muzikál aneb Cesty ke štěstí.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Muzikál aneb Cesty ke štěstí:muzikal_aneb_cesty_ke_stesti_plakat

MUZIKÁL aneb Cesty ke štěstí. Příběh sleduje třídu pražské konzervatoře, která má za úkol na letním soustředění nazkoušet Starce na chmelu v její muzikálové podobě. Sami hrdinové ze začátku nejsou srovnaní s faktem, že se budou věnovat klasickému českému muzikálu. Během zkoušení je však pohltí kouzlo Starců a muzikál v jejich provedení rozkvete novou energií.  Je to nesmírně přirozený způsob jak složit poklonu jednomu z největších legendárních filmů, jeho písničkám a choreografii. V režii Slobodanky Radun uvidíme Vicu Kerekes, Romana Vojtka, Martina Písaříka, Jiří Korna, Adama Mišíka, Vladimíra Polívku, Anna Fialovou, Václava Koptu, Josefa Laufera a další.  I když budou použity původní písně Starců na chmelu, nejedná se o jeho remake. Film doplní nové verze písní a hudba od Petra Maláska, o choreografii filmu se postarala jeho žena Dana Morávková.

Hrají: Vica Kerekes, Roman Vojtek, Martin Písařík, Jiří Korn, Adam Mišík, Vláďa Polívka, Anna Fialová, Josef Laufer, Václav Kopta, Jaroslava Obermaierová a mnoho dalších talentovaných tanečníků a herců

Režie: Slobodanka Radun

Premiera v ČR: 14. 1. 2016 (Bioscop)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Muzikál aneb Cesty ke štěstí:

1. Soutěž probíhá v období od 11. 1. 2015 do 17. 1. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost společnost Filmexport Home Video s.r.o..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 31 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 11. 1. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací