Vyhrajte akční thriller Sabotáž s Arnoldem Schwarzeneggerem na DVD

souteze_cerveny_koberec_banner Fanoušci Schwarzeneggera pozor, tento snímek musíte mít ve své domácí filmotéce.

Arnold Schwarzenegger sice má na obličeji již nějakou tu vrásku a obvod bicepsu nedosahuje těch astronomických rozměrů jako kdysi, ale přesto je to nesmrtelný akční hrdina. Tentokrát si ho můžeme vychutnat v akčním krimi thrilleru Sabotáž, ve kterém se nezachová úplně čestně. On a členové speciálního komanda z protidrogového oddělení si mezi sebou rozdělí úlovek z posledního zásahu. To ovšem neměli dělat. Ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm a.s. jsme pro vás přichystali soutěž o 3 DVD se snímkem Sabotáž a vy si tak budete moci rozšířit svoji domácí filmovou sbírku.

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Sabotáž:

  • Název: Sabotáž
  • Nosič: DVD
  • Celková stopáž: 109 min
  • Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky, Dolby Digital 5.1 česky
  • Titulky: české

sabotage_bl_dvd_soutez

Soutěžní otázka zní:

S jakým týmem nás seznámí film Sabotáž?

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 14. 1. 2016 do 20. 1. 2016.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Sabotáž:sabotage_DVD_2D_maly

Režisér David Ayer, proslulý svým drsným a realistickým ztvárněním policejního života ve filmu Patrola, a legenda filmového plátna Arnold Schwarzenegger spojili své síly při vzniku filmu SABOTÁŽ, akčním thrilleru o jedné z nejlepších bojových jednotek na světě – elitnímu týmu agentů Národního úřadu pro kontrolu obchodu s drogami.

Z běžné razie v konspiračním bytu drogového kartelu se vyklube pečlivě naplánovaná loupež, kterou provedli sami členové elitní protidrogové jednotky. Když deset milionů dolarů v hotovosti ukryjí, věří, že jim jejich plán dokonale vyšel. Pak ale někdo začne systematicky vraždit jednoho člena týmu za druhým. Počet mrtvých těl roste a každý je podezřelý. I samotní členové týmu.

Režie: David Ayer

Hrají: Arnold Schwarzenegger, Sam Worthington, Joe Manganiello, Harold Perrineau, Josh Holloway, Terrence Howard, Olivia Williams

Na DVD od: 9. 9. 2015 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Sabotáž:

1. Soutěž probíhá v období od 14. 1. 2016 do 20. 1. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 14. 1. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací