Drzá soutěž se superhrdinským filmem Deadpool

souteze_cerveny_koberec_banner

Tento superhrdina ani soutěž nejsou pro slabší povahy, ale stojí za to!


Superhrdinové na nás pomrkávají ze stránek knih, komiksů i filmových pláten. Tento je ale jiný. Má prořízlou pusu, vtipkuje za každých okolností a myslí si o sobě, že v těch červených elasťácích má opravdu sexy zadek. Deadpool vám sice zachrání život, ale udělá přitom pořádnou spoušť. Tato krvavě zbarvená cynická neřízená střela vtrhne do našich kin ve čtvrtek 11. února 2016. Pokud na to máte nervy, můžete si s námi zasoutěžit o tematicky laděné ceny, které do hry věnovala distribuční společností CinemArt a. s.. Soutěží se o tři stylová trička a antistresové hračky.

Každý ze tří výherců získá:

  • – antistressovou hračku – hlava s motivem filmu Deadpool
  • – tričko s motivem filmu Deadpool

deadpool_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

Víte, co nebo kdo vznikne, když bude mít avokádo sex se starším avokádem?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 8. 2. do 14. 2. 2016.

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Deadpool.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Synopse filmu Deadpool:deadpool_plakat

Po celém světě mezi námi žijí nenápadní, stateční a skromní superhrdinové… a taky Deadpool, což je poněkud zvláštní a netradiční komiksový bourák ze stáje vydavatelství Marvel. Deadpool ze stáda slušňáckých týpků vybavených superschopnostmi poněkud vybočuje, jelikož je neodolatelně oprsklý, vulgární, brutální a …hlavně nechutně vtipný.

Než se stal Deadpoolem, byl Wadem Wilsonem (Ryan Reynolds), bývalým členem speciálních jednotek. Když mu lékaři diagnostikovali pokročilé stadium rakoviny, podrobil se experimentální léčbě v rámci programu Weapon X, známého a populárního především mezi x-menovskými mutanty. Díky tomu se Wade zbavil rakoviny, a nejenže zůstal naživu, ale také jako bonus získal schopnost rychlého samouzdravování. Bohužel však – například oproti Wolverinovi, který po podobné léčbě zůstal celkem sexy – z tohoto pokusu vyšel trvale znetvořený. Vypadá dle vlastních slov jako „avokádo, které mělo sex se starším avokádem“. I proto celkem bez většího odporu přijal okostýmované alter ego jménem Deadpool.

Hrají: Ryan Reynolds, Morena Baccarin, Ed Skrein, T.J. Miller, Yorick Van Wageningen, Gina Carano, Brianna Hildebrand

Režie: Tim Miller

Premiera v ČR: 11. 2. 2016 (CinemArt)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Deadpool:

1. Soutěž probíhá v období od 8. 2. 2015 do 14. 2. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost CinemArt a. s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 31 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 8. 2. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací