Drsná soutěž s krimi-thrillerem Rudý kapitán o 3 knihy s podpisem Oldřicha Kaisera

souteze_cerveny_koberec_banner Pátrejte po pachateli v kině i na stránkách knihy.

Do českých i slovenských kin právě vstoupil tajemný krimi-thriller Rudý kapitán, který vznikl na motivy stejnojmenného bestselleru slovenského spisovatele Dominika Dána. Mladý detektiv Richard Krauz (Maciej Stuhr) pátrá po vrahovi, jenž téměř před dvaceti lety zatloukl jednomu chlápkovi hřebík do hlavy a odkrývá tak tajemství, která by ho mohla stát nejen místo, ale i život. Vedle známého polského herce ve filmu uvidíme Oldřicha Kaisera, Martina Fingera, Michala Suchánka, Mariána Geišberga, Zuzanu Kronerovou a další talentované herce. Pokud vás snímek zaujal a chcete do praktik bývalé StB proniknout co nejhlouběji, zkuste štěstí v soutěži o 3 knihy Rudý kapitán s filmovou obálkou a originálním podpisem Oldřicha Kaisera. Ceny do soutěže věnovalo Nakladatelství Slovart, s.r.o..

Každý ze tří výherců získá knižní bestseller Rudý kapitán s filmovou obálkou a originálním podpisem Oldřicha Kaisera.

rudy_kapitan_bl_soutez

Soutěžní otázka zní:

V jakém roce se odehrává děj filmu Rudý kapitán?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 11. 3. 2016 do 17. 3. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku s filmem Rudý kapitán.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Rudý kapitán:rudy_kapitan_2016_plakat_kaiser

Příběh se odehrává v horkém létě roku 1992, půl roku před rozdělením Československa. Mladý detektiv Richard Krauz se dostává k novému případu – na hřbitově byla vykopána mrtvola kostelníka Kloknera s hřebíkem v hlavě. Krauz zjišťuje, že za jeho umučením stojí bývalá StB a nikdy nenalezený spis zachycující zločiny kněží, na jehož základě StB církev vydírala. Případem posedlý Krauz se vydává napříč rozpadajícím se Československem hledat muže, ke kterému vedou všechny stopy: Rudého kapitána, specialistu na „konečné“ výslechy. Krauz však není sám, kdo ho hledá…

Režie: Michal Kollár

Hrají: Oldřich Kaiser, Martin Finger, Michal Suchánek, Maciej Stuhr, Marián Geišberg, Zuzana Kronerová, Ladislav Chudík

Premiéra v ČR: 10. 3. 2016 (A-Company Czech)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Rudý kapitán:

1. Soutěž probíhá v období od 11. 3. 2016 do 17. 3. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo Nakladatelství Slovart, s.r.o.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 11. 3. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací