Soutěž o 3 DVD se sportovním dramatem Creed s Jordanem a Stallonem

souteze_cerveny_koberec_banner Natáhněte si rukavice a vybojujte si DVD s filmem Creed.

Sylvester Stallone se po deseti letech vrátil jako legendární boxer Rocky Balboa ve snímku Creed. Za svůj výkon stárnoucího sportovce dokonce získal Zlatý globus a byl nominován na Oscara za vedlejší roli. Drama se ale točí nejen kolem něho, ale především nás seznámí s Adonisem Johnsonem (Michael B. Jordan), synem Apolla Creeda. Bezesporu si na velký zápas Apollo Creed vs. Rocky Balboa pamatujete. Povedené sportovní drama je od 9. května 2016 k dostání na DVD a Blu-ray nosičích. Při této příležitosti vám ve spolupráci se společností AQS, a.s. – divize Magic Box přinášíme soutěž o 3 DVD s filmem Creed.

Každý ze tří výherců získá DVD Creed:

  • Název: Creed
  • Nosič: DVD
  • Celková stopáž: 128 min
  • Zvuk: Dolby Digital 5.1 anglicky,  Dolby Digital 5.1 česky, Dolby Digital 5.1 maďarsky
  • Titulky: anglické pro nesly., arabské, české, hebrejské, maďarské, portugalské, rumunské, slovenské

creed_bl_soutez_dvd

Soutěžní otázka zní:

Čí syn je Adonis Johnson (Michael B. Jordan) ve filmu Creed?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 9. 5. 2016 do 15. 5. 2016.

 

Pokud si nevíte s otázkou rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Creed.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Creed:creed_DVD_obal

Adonis Johnson nikdy nepoznal svého slavného otce, světového šampióna v těžké váze Apolla Creeda, který zemřel ještě před jeho narozením. Přesto však svůj původ nezapře a box má v krvi, takže ho to stále tahá do Philadelphie, města, kde se odehrál legendární souboj Apollo Creed vs. Rocky Balboa. Adonis Rockyho vyhledá a požádá ho, aby se stal jeho trenérem. Rocky zpočátku odmítá, protože ring je pro něho už jen minulost, ale postupně v Adonisovi objevuje sílu a odhodlání jeho otce Apolla, bývalého rivala a blízkého přítele. A tak nakonec souhlasí, že se mladého boxera ujme, i když sám bojuje s o mnoho nebezpečnějším soupeřem. Adonis je pod Rockyho vedením na nejlepší cestě získat svůj vlastní titul, ale má kromě talentu i srdce pravého bojovníka?

Režie: Ryan Coogler

Hrají: Michael B. Jordan, Sylvester Stallone, Tessa Thompson, Mauricio Ovalle, Ritchie Coster, Wood Harris, Mark Falvo, Phylicia Rashad, Andre Ward, Tony Bellew, Graham McTavish, Brian Anthony Wilson, Liev Schreiber, Troy Faruk, Claire Bronson, Will Blagrove, Neil Baltus

Premiera v ČR: 31. 12. 2015 (Forum Film)

Na DVD a Blu-ray od: 9. 5. 2016 (Magic Box)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Creed:

1. Soutěž probíhá v období od 9. 5. 2016 do 15. 5. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost AQS, a.s. – divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 9. 5. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací