Soutěž o 6 vstupů na projekci japonského melodramatu Naše malá sestra

souteze_cerveny_koberec_bannerNavštivte čtyři mladé sestry žijící pod jednou střechou.

Novodobý japonský klasik Hirokazu Koreeda natočil snímek plný reálných emocí, starostí, smutku i veselí. Japonské melodrama Naše malá sestra nás seznámí se čtyřmi sestrami, které žijí v „dívčím penzionu“. Naskytne se nám možnost pozorovat, jak Japonci navazují vztahy, co dělají ve volném čase, jaké jsou jejich rodinné vazby a hierarchie… Pokud vás snímek zaujal, zapojte se do soutěže o 3 dvojice vstupenek na projekci v pražském kině Lucerna, která proběhne již tento čtvrtek 12. května 2016 v 20:30. Ceny do hry věnovala distribuční společnost Film Europe.

Každý ze tří výherců získá vstup pro dvě osoby na projekci japonského melodramatu Naše malá sestra, která se uskuteční ve čtvrtek 12. května 2016 od 20:30 v kině Lucerna v Praze.

 

nase_mala_sestra_bl_soutez_vstup2 

Soutěžní otázka zní:

„Hirokazu Kore-eda je považován za nástupce dvou japonských mistrů. Jak zní jejich jména?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 10. 5. 2016 do 11. 5. 2016 do 18:00.

Výherce budeme informovat nejpozději do 11. 5. 2016 do 23:59 prostřednictvím e-mailu.

Pokud si nevíte s otázkou rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Naše malá sestra.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Naše malá sestra:nase_mala_sestra_2015_plakat

„Čtyři sestry, jeden dům, nekonečno emocí.”

Rodinné (melo)drama, které na čechovovském půdorysu domu, zahrady a čtyř sester skládá poctu magii všednosti.

Tři sestry žijí společně ve velkém domě ve městě Kamakura. Když jejich otec, který od rodiny odešel před patnácti lety, zemře, cestují na venkov na pohřeb, kde poznají svou plachou nevlastní sestru. Jejich návrh, aby odjela žít společně s nimi, dospívající Suzu s nadšením přijímá. Začíná tak období sladkých i nahořklých dobrodružství… Kore-eda svým formálně precizním a empatickým snímkem definitivně potvrzuje, že je důstojným nástupcem japonských mistrů Kona Ičikawy a Jasudžira Ozua.

Režie: Hirokazu Koreeda

Hrají: Haruka Ayase, Masami Nagasawa, Kaho, Suzu Hirose, Ryô Kase, Ryôhei Suzuki, Shin’ichi Tsutsumi, Takafumi Ikeda, Kentarô Sakaguchi, Kirin Kiki

Premiéra v ČR: 5. 5. 2016 (Film Europe)

Pravidla soutěže o ceny s filmem Naše malá sestra:

1. Soutěž probíhá v období od 10. 5. 2016 do 11. 5. 2016 do 18:00 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distirbuční společnost Film Europe.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 11. 5. 2016 do 23:59.

7. Výherce souhlasí s předáním osobních údajů distirbuční společnosti Film Europe..

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 10. 5. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací