Halloween II – recenze

Taková normální rodinka?
 
 
Matka duch bílé paní, synáček masový vrah a dcerunce z toho všeho trochu přeskočilo. A to ještě netuší, že další 31. listopad ji klid na duši nepřinese, spíše naopak.

Další pokračování Halloweenu ve Vás zanechá rozporuplné pocity. Na jednu stranu si budete říkat: „To snad Rob Zombie nemůže myslet vážně?“ Zarytí fanoušci budou nadávat, že tento Halloween už není klasický Halloween a budou mít pravdu. Budeme mít tu čest potkat na plátně Michaela Myerse ve dvou věkových provedeních ve stejnou dobu nebo přízrak paní Myersové, který se zjevuje oběma jejím potomkům.

Když se ale přeneseme přes některé „nepříjemnosti“, čeká nás film plný brutálních vražd (bohužel velice předvídatelných) s poměrně slušnou atmosférou. Film mixuje slasher horor s duchařskou podívanou. Rozhodně si ale jako jediný z poslední doby označení „horor“ plně zaslouží. Například slovní spojení Noc oživlých mrtvol 3D a horor zní jako špatný vtip. Velice se těším, jak se tvůrci poperou s pokračováním, které zajímavý závěr (alespoň pro mě byl) otevírá. I když označení Halloween bude asi už jen formální.
 

Červená nemůže na halloweenské masce chybět.


 

Nekřič! Nevidíš, že mě bolí hlava?


 

V sýru najdeš sílu.


 

50%

Halloween II

Když se ale přeneseme přes některé "nepříjemnosti", čeká nás film plný brutálních vražd (bohužel velice předvídatelných) s poměrně slušnou atmosférou. Film mixuje slasher horor s duchařskou podívanou. Rozhodně si ale jako jediný z poslední doby označení "horor" plně zaslouží. Například slovní spojení Noc oživlých mrtvol 3D a horor zní jako špatný vtip. Velice se těším, jak se tvůrci poperou s pokračováním, které zajímavý závěr (alespoň pro mě byl) otevírá. I když označení Halloween bude asi už jen formální.

  • Hodnocení

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací