Sobotní dávka filmových novinek

[singlepic id=112 w=90 h=69 float=left] Přečtěte si o chystaných filmech a prohledněte první obrázky  k nim.
Hellraiser

Hellraiser vypráví příběh ženy, která se snaží dostat svého mrtvého manžela z pekla. Remake Clive Barkera slibuje, že bude hrůznou výpravou do nejtemnejších zákoutí duše.

[singlepic id=113 w=320 h=240 float=center]The Fighter

Pravdivý příběh o dvou profesionálních boxerech – Dickie(Christian Bale) a Micky(Mark Wahlberg).  Ačkoliv jsou bratři, jejich kariéry jdou jinými směry. Starší Dickie netrpí nedostatkem talentu, ale rozumným uvažováním a lidskosti. Dostává se na nebezpečnou cestu drog, které ho oberou o kariéru, bratra, a dostanou i do vězení. Zato Micky, jehož talent se nikdy nevyrovná jeho srdci, odchází do brzkého důchodu. Jeho zápal pro boj nikdy neprestává a když se očištěný Dickie vrací z vězení, stává se jeho trenerem. Mickie se dostává ze spodní ligy mezi světovou špičku.

[singlepic id=109 w=320 h=240 float=center]The Tournament


Každých deset let se koná v utajeném městě Turnaj. Souboj mezi 30 nejlepšími světovými zabijáky. Ten, který přežije dostává 10 milionů v hotovosti a titul světové jedničky. Souboje jsou nepřetržitě monitorovány a tajně prenášeny skupince zbohatlých gambleru.

[singlepic id=112 w=320 h=240 float=center]Pirhana 3D

[singlepic id=110 w=320 h=240 float=center]

Od režiséra filmu Hory mají oči prichází nový film ve 3d. Nečekaná událost se odehraje u krásného Lake Victoria. Po náhlem podvodním zemětřesení se do jezera dostanou prehistorické lidi požírající ryby, aby terorizovaly skupinku turistů. Mezi nimi je i místní sexy policistka, která musí riskovat vše, aby zníčila masožravé rybičky a zachránila svoji rodinu.

[singlepic id=111 w=320 h=240 float=center]


Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací