Soutěž o 3 DVD s animákem Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda

souteze_cerveny_koberec_banner

Zahajte léto s Alvinem, Simonem, Theodorem a Čipernou jízdou.

Nevíte, jak zahájit blížící se prázdniny? Co takto Čipernou jízdou? Přesně tak zní podtitul čtvrtého dobrodružství Alvina, Simona a Theodora. Trojice zpívajících Chipmunků si totiž sbalila batůžky a vydala se za bláznivým dobrodružstvím do Miami. Všichni již tušíte, že se na animované hrdiny řítí mraky průšvihů podkreslených známými hity. Při příležitosti vydání snímku Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda na DVD vám přinášíme ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm a.s. soutěž právě o tři tyto animované komedie.

 

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda:

  • Název: Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda
  • Nosič: DVD
  • Bonusy DVD: • Alvin a Chipmunkové: Příběh pokračuje • Dokonalý playlist • Směr Georgia • Čiperná jízda napříč Georgií

Soutěžní otázka zní:

Do jakého města se vydá Alvin se Simonem a Theodorem ve filmu Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 23. 6. 2016 do 29. 6. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku s filmem Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda:Alvin a Chipmunkove_4_Ciperna jizda_DVD_3D

Rychle a chlupatě

Čiperné veverky Alvin, Simon a Theodore jsou zpět! A jsou jako vždy nabití energií, písničkami a především naprosto šílenými nápady. Jejich nový, už čtvrtý příběh začíná tradičně: velkým nedorozuměním. Alvin, Simon a Theodore totiž dostanou podezření, že Dave, jejich velký člověčí kamarád a ochránce, chce požádat svou přítelkyni o ruku. A oni touto svatbou získají jednoho naprosto příšerného, nesnesitelného, vyženěného bratra Milese a navíc je Dave možná nakonec i úplně opustí. Toto žádání o ruku se má odehrát za tři dny až v Miami, a tak mají naši chlupatí hrdinové hodně málo času a před sebou o to více kilometrů, aby zabránili této naprosto příšerné katastrofě.

I když se Chipmunkové vždy snaží udělat správnou věc, nakonec ji udělají tím nejhorším představitelným způsobem. Ostatně hned od začátku jejich výpravy mají v patách hodně naštvaného palubního detektiva z letadla, protože chtěli udělat dobrý skutek. Což znamená, že osvobodili všechna přepravované domácí mazlíčky a pustili je ze zavazadlového prostoru mezi cestující. Za letu. Jak jinak.

A tak se i teď můžete těšit na naprosto šílenou jízdu nacpanou přehršlí vtipů a hromadou té pravé chlupaté „chipmunčí“ muziky.

Režie: Walt Becker

Hrají (hlasy): Jason Lee, Justin Long, Matthew Gray Gubler, Jesse McCartney, Kaley Cuoco, Kimberly Williams-Paisley, Bella Thorne

Premiéra v ČR: 28. 1. 2016 (CinemArt)

Na DVD: od 1. 6. 2016 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda:

1. Soutěž probíhá v období od 23. 6. 2016 do 29. 6. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 23. 6. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací