Alvin a Chipmunkové: Čiperná jízda (2015)

Film

alvin_a_chipmunkove_ciperna_jizda_plakat

Režie:


Premiéra v ČR: 28. 1. 2016 ()Oficiální synopse:
Rychle a chlupatě

Čiperné veverky Alvin, Simon a Theodore jsou zpět! A jsou jako vždy nabití energií, písničkami a především naprosto šílenými nápady. Jejich nový, už čtvrtý příběh začíná tradičně: velkým nedorozuměním. Alvin, Simon a Theodore totiž dostanou podezření, že Dave, jejich velký člověčí kamarád a ochránce, chce požádat svou přítelkyni o ruku. A oni touto svatbou získají jednoho naprosto příšerného, nesnesitelného, vyženěného bratra Milese a navíc je Dave možná nakonec i úplně opustí. Toto žádání o ruku se má odehrát za tři dny až v Miami, a tak mají naši chlupatí hrdinové hodně málo času a před sebou o to více kilometrů, aby zabránili této naprosto příšerné katastrofě.

I když se Chipmunkové vždy snaží udělat správnou věc, nakonec ji udělají tím nejhorším představitelným způsobem. Ostatně hned od začátku jejich výpravy mají v patách hodně naštvaného palubního detektiva z letadla, protože chtěli udělat dobrý skutek. Což znamená, že osvobodili všechna přepravované domácí mazlíčky a pustili je ze zavazadlového prostoru mezi cestující. Za letu. Jak jinak.

A tak se i teď můžete těšit na naprosto šílenou jízdu nacpanou přehršlí vtipů a hromadou té pravé chlupaté „chipmunčí“ muziky.
(photo&video: )

Galerie

Galerie:
(photo&video: )

Video

Trailer:


Trailer 1:

(photo&video: )

Recenze

Recenze:
alvin_a_chipmunkove_ciperna_jizda_plakat

Chipmunkové (jinak ale česky normálně „čipmankové“ – 70 až 140 gramů vážící samotářští hlodavci, které si můžete adoptovat v brněnské zoo) jsou zpět na plátnech kin, a to už počtvrté. Pokaždé měl jejich režírování na starosti někdo jiný a tentokrát to byl 47letý Walt Becker, který má za sebou několik televizních seriálů a 5 filmů (zřejmě žádné dílo, které by českým divákům přišlo povědomé).


(photo&video: )

Články k filmu

Zobrazit všechny články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací