Soutěž o 10 vstupenek na rodinnou pohádkovou komedii Zdeňka Trošky Strašidla

souteze_cerveny_koberec_bannerPřijďte se v létě pobavit do kina s pohádkovými bytostmi.

Režisér Zdeněk Troška si pro nás na srpen připravil rodinnou pohádkovou komedii Strašidla, ve které nás seznámí s rodinou hejkala Huga, která se dostane tak trochu do existencionálních problémů. Hugo hejkal, čarodějnice Patricie a Žofie, vodník Bubla a víla Jitřenka obývají starou vilu, ale neplatí žádný nájem. To se ale v brzké době změní a strašidla budou muset čelit nástrahám reálného života a soužití se smrtelníky. Jak řada vtipných situací dopadne, se dozvíme již 18. srpna 2016, kdy film oficiálně vstupuje do kin. Při této příležitosti vám přinášíme soutěž o 10 vstupenek na snímek Strašidla do sítě multikin CineStar. Ceny do hry věnovala společnost FALCON a.s..

Každý z pěti výherců získá:

– dvě vstupenky na film Strašidla do sítě multikin CineStar

Soutěžní otázka zní:

Kdy vstupuje do českých kin rodinná komedie Zdeňka Trošky Strašidla?

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 2. 8. do 8. 8. 2016.

Pokud si nevíte rady, podívejte se na stránku věnovanou filmu Strašidla.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Popis filmu Strašidla:strasidla_plakat

Režisér Zdeněk Troška bude 18.8. mít premiéru své nové rodinné komedie Strašidla. Příběh plný fantazie chce navázat na slavnou tradici českých trikových komedií, jako Dívka na koštěti nebo Jak utopit doktora Mráčka, v nichž se potkávala moderní současnost s pohádkovým světem nadpřirozených bytostí.

V hlavních rolích komedie Strašidla uvidíme  Bronislava Kotiše  jako hejkala Huga, Terezu Kostkovou v roli jeho ženy Patricie, Carmen Mayerovou jako její matku Žofii, Jiřího Dvořáka v roli vodníka Bubly a Sáru Sandevu  jako vílu Jitřenku. Sourozence Ester a Eleanora hrají Nela Řehořová a Petr Šimčák.

Lidské pokolení pak zastupují Vladimír Polívka coby úředník Patočka, Tereza Bebarová jako majitelka prádelny, Václav Postránecký si zahraje ředitele školy a třídní učitelku vytvoří Anna Polívková. Dále uvidíme Petra Nárožného, Karla Dobrého, Matěje Hádka, Martina Pechláta Petra Čtvrtníčka, nebo Janu Bernáškovou.

Režie: Zdeněk Troška

Hrají: Bronislav Kotiš, Tereza Kostková, Jiří Dvořák, Vladimír Polívka, Carmen Mayerová, Sára Sandeva, Tereza Bebarová, Matěj Hádek, Karel Dobrý, Anna Polívková, Petr Nárožný, Václav Postránecký, Nelly Řehořová, Petr Šimčák, Petr Čtvrtníček, Aneta Procházková

Premiera v ČR: 18. 8. 2016 (Falcon)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Strašidla:

1. Soutěž probíhá v období od 2. 8. 2016 do 8. 8. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí bude po ukončení soutěže vylosováno 5 výherců. Výhry do soutěže věnovala společnost FALCON a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 2. 8. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací