Soutěž o 3 DVD s akčním nářezem Hardcore Henry

souteze_cerveny_koberec_banner

Staňte se na 90 minut akčním hrdinou z krvavé videohry.

V dubnu letošního roku do kin doputoval unikátní snímek, který všechny diváky proměnil v ústředního hrdinu. Od první do poslední minuty akční sci-fi podívané Hardcore Henry totiž sledujete dění očima samotného Henryho. Ten se jednoho dne probudí ve futuristické laboratoři, kde o něho pečuje sexy blonďatá doktorka. Vše se zvrtne ve chvíli, kdy do objektu vtrhne komando. Boj nejen o holý život, ale i záchranu krásné ženy může začít. Krvavé dobrodružství servírované nám z pohledu první osoby v těchto dnech vychází na DVD a Blu-ray. Pokud po tomto jedinečném díle toužíte, zapojte se s námi do soutěže o 3 DVD nosiče. Ceny do hry věnovala distribuční společností Bontonfilm a.s..

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Hardcore Henry:

  • Název: Hardcore Henry
  • Nosič: DVD

Hardcore_Henry_soutez_blikacka

Soutěžní otázka zní:

„Z jakého pohledu sledujeme kulometné dobrodružství Hardcore Henry?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 24. 8. 2016 do 30. 8. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Hardcore Henry.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Hardcore Henry:Hardcore Henry_DVD_3D

Zběsilý a šílený akční nářez v neuvěřitelném tempu. Hardcore Henry je první film na světě natočený kompletně, a tím je myšleno od úplného začátku až do úplného konce, z pohledu první osoby. Přesně jako počítačové střílečky, které jsou samozřejmě stěžejní inspirací. Divák vše sleduje z pohledu hlavního hrdiny . . . ne, tak ne . . . Divák JE hlavní hrdina, který v nezastavitelné lavině úderů, střelby, skoků, pádů a jízdě na čemkoliv musí zlikvidovat hlavního zlořáda, celou jeho armádu a zachránit krásnou blondýnu s vysoce nadprůměrným sex appealem. A vzpomenout si, kdo je a že ta blonďatá kráska je jeho žena.

Hardcore Henry nabízí nekompromisní zážitek, jaký v kině dosud nikdo neměl šanci zakusit. A k tomu kulometnou dávku násilí, černého humoru, divokých nápadů a bezuzdné zábavy.

Režie: Ilya Naishuller

Hrají: Sharlto Copley, Tim Roth, Danila Kozlovsky, Haley Bennett, Andrei Dementiev, Svetlana Ustinova, Darya Charusha, Oleg Poddubnyy, Ilya Naishuller

Premiéra v ČR: 21. 4. 2016 (Bontonfilm)

Na DVD: od 24. 8. 2016 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Hardcore Henry:

1. Soutěž probíhá v období od 24. 8. 2016 do 30. 8. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 24. 8. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací