Hardcore Henry (2015)

hardcore_henry_2015_plakat
Režie:
Premiéra v ČR: 21. 4. 2016 ()

Synopse: Zběsilý a šílený akční nářez v neuvěřitelném tempu. Hardcore Henry je první film na světě natočený kompletně, a tím je myšleno od úplného začátku až do úplného konce, z pohledu první osoby. Přesně jako počítačové střílečky, které jsou samozřejmě stěžejní inspirací. Divák vše sleduje z pohledu hlavního hrdiny . . . ne, tak ne . . . Divák JE hlavní hrdina, který v nezastavitelné lavině úderů, střelby, skoků, pádů a jízdě na čemkoliv musí zlikvidovat hlavního zlořáda, celou jeho armádu a zachránit krásnou blondýnu s vysoce nadprůměrným sex appealem. A vzpomenout si, kdo je a že ta blonďatá kráska je jeho žena.

Hardcore Henry nabízí nekompromisní zážitek, jaký v kině dosud nikdo neměl šanci zakusit. A k tomu kulometnou dávku násilí, černého humoru, divokých nápadů a bezuzdné zábavy.

Recenze:
Jak již název napovídá, akční sci-fi Hardcore Henry nebude pro každého a po zhlédnutí několika obrázků a ukázek z filmu, jsme v této teorii pouze utvrzeni. Tvůrci se na první pohled inspirovali drsnými počítačovými hrami, kdy se veškeré dění odehrává z našeho pohledu. To my jsme hlavním hrdinou bláznivého dobrodružství. My skáčeme z okenní římsy na střechu, mácháme kolem sebe noži a nemilosrdně kosíme všechny, kdo nám jdou po krku.

(photo&video: )

Video
Ukázka:

Galerie


Články k filmu

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací