Soutěž o zbrusu nové knižní kouzelnické dobrodružství Harry Potter a prokleté dítě

souteze_cerveny_koberec_banner

Vyhrajte jednu ze tří knih z magického světa a potkejte se opět s Harrym, Hermionou a Ronem.

Nemyslitelné se stalo skutečností a my se budeme moci opět začíst do nového dobrodružství oblíbeného čaroděje s jizvou na čele a jeho přátel. J.K. Rowling, Jack Thorne a John Tiffany nám prostřednictvím speciálního vydání pracovního scénáře Harry Potter a prokleté dítě odhalí, co se dělo potom, když se za Harrym Potterem, Hermionou a Ronem zavřely dveře školy čar a kouzel v Bradavicích. I když Harry porazil proradného Voldemorta, temnota nikdy neusíná na vavřínech. Napjatě očekávaná kniha u nás vychází již v sobotu 24. září 2016. Při této příležitosti jsme pro vás ve spolupráci s nakladatelstvím Albatros připravili soutěž o 3 knihy Harry Potter a prokleté dítě.

Každý ze tří výherců získá knihu Harry Potter a prokleté dítě:

  • Název: Harry Potter a prokleté dítě
  • Autor: J.K. Rowling, Jack Thorne, John Tiffany
  • Počet stran: 384
  • Vazba: pevná vazba
  • Jazyk: český jazyk

Soutěžní otázka zní:

„Kde pracuje Harry Potter v knize Harry Potter a prokleté dítě?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 20. 9. 2016 do 26. 9. 2016.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy Harry Potter a prokleté dítě:harry_potter_a_proklete_dite_obal

Harry Potter to nikdy neměl snadné a teď, jako přepracovaný zaměstnanec Ministerstva kouzel, manžel a otec tří školáků, to má ještě těžší. Potýká se s minulostí, která nechce zůstat tam, kam patří, a jeho nejmladší syn Albus se mezitím musí prát s tíhou rodinného dědictví, o které nikdy nestál. Minulost a současnost se čím dál hrozivěji prolínají a otec i syn zjišťují nepříjemnou pravdu: temnota někdy vyvěrá z nečekaných míst.

Autor: J.K. Rowling, Jack Thorne, John Tiffany

Počet stran: 384

Vazba: pevná vazba

Datum vydání: 24.  září 2016

Nakladatelství: Albatros

Pravidla soutěže o ceny k filmu Harry Potter a prokleté dítě:

1. Soutěž probíhá v období od 20. 9. 2016 do 26. 9. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo nakladatelství Albatros.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 20. 9. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací