Dětská soutěž o 3 DVD s animákem Barbie: Zachraňte pejsky

souteze_cerveny_koberec_banner

Soutěžte a vydejte se zachraňovat roztomilé pejsky.

Ani v měsíci říjnu nezahálíme a přinášíme vám novou soutěž o 3 filmy na DVD ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm a.s.. Tentokrát se budou radovat děti a zejména holčičky, protože vyrazíme vstříc dobrodružství s panenkou Barbie. V animáku Barbie: Zachraňte pejsky si nejen zavzpomínáme na léto, ale vydáme se i na ostrovní ráj, taneční soutěž a festival tančících koní. Kromě radovánek na Barbie a její kamarádky čeká záchranná mise jejich chlupatých psích kamarádů.

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Barbie: Zachraňte pejsky:

  • Název: Barbie: Zachraňte pejsky
  • Nosič: DVD
  • Bonusy na DVD: • Videoklip • Nepovedené záběry • 2 krátké filmy Barbie™ Dreamtopia

barbie_zachrante_pejsky_bl_soutez_dvd

Soutěžní otázka zní:

„Jaké soutěže se chce Chelsea™ ve filmu Barbie: Zachraňte pejsky zúčastnit?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 15. 10. 2016 do 21. 10. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek věnovaný DVD a BD Bontonfilm novinákám.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Barbie: Zachraňte pejsky:barbie-a-sestricky_zachrante-pejsky_dvd_3d

Barbie a její sestry ve vodou a sluncem zalitém příběhu zjišťují, že společné úsilí nejlépe vede k úspěchu! Když dívky se svými psími mazlíčky dorazí do ostrovního ráje, kde čeká na Chelsea™ důležitá taneční soutěž, rozhodnou se rychle navštívit i blízký festival tančících koní. Cestou se ale jejich chlupatí kamarádi ztratí a je na sestrách, aby je objevily dřív, než bude vystupovat Chelsea. Zatímco si chlupáči užívají své vlastní dobrodružství, dívky musí využít veškerou představivost, aby chlupaté kamarády našly a vy si užili báječnou podívanou!

Režie: Conrad Helten

Na DVD: od 5. 10. 2016 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Barbie: Zachraňte pejsky:

1. Soutěž probíhá v období od 15. 10. 2016 do 21. 10. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 15. 10. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací