Dětské předpremiérové projekce animáku Trollové v multikinech

cinema_city_cinestar_gac_pcNaplánujte si filmový víkend se záplavou třpytek.

Kluci a holky, v multikinech Premiere Cinemas, Cinema City, CineStar a Golden Apple Cinema se bude o víkendu promítat animák Trollové. Princezna Poppy miluje párty, kamarády, třpytky, tancování, zpívání a vystřihovánky. Pokud se chcete s ní a jejím kamarádem Větvíkem vydat na velkolepou oslavu i záchranou akci, nenechte si ujít řadu předpremiérových víkendových projekcí.

Co: Pohádková neděle s předpremiérou filmu Trollové

Kdy: 30. října 2016

Kde: Premiere Cinemas ČR

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

trollove_pc


Co: Víkendové předpremiéry filmu Trollové

Kdy: 29. a 30. října 2016

Kde: Cinema City ČR

Podrobnosti naleznete zde: Cinema City

trollove_cc


Co: Víkendové předpremiéry filmu Trollové

Kdy: 29. a 30. října 2016

Kde: CineStar ČR

Podrobnosti naleznete zde: CineStar

trollove_cs


Co: Dětská neděle s předpremiérou filmu Trollové

Kdy: 30. října 2016

Kde: Golden Apple Cinema

Podrobnosti naleznete zde: GAC

trollove_gac

Synopse filmu Trollové:trollove_plakat

Trollové jsou vždy veselí a šťastní skřítkové, kteří nejvíce ze všeho milují hudbu, tanec a zpěv. Jedinou vážnější starost na světě jim dělají Bergeni. Ti si totiž myslí, že můžou být šťastní jedině tehdy, pokud budou mít Trolla v žaludku. Bohužel však už dlouhou dobu žádného na jídelníčku neměli. Trollímu králi Peppymu se totiž podaří i se všemi jeho poddanými utéct a založit vlastní veselé městečko Trollíkov, které se Bergenům, v čele s princem Chroupou, nedaří a nedaří nalézt. A tak je jejich království oproti šťastnému a barevnému Trollíkovu naplněné nabručeností, zlobou a vztekem.

Naděje na změnu Bergenům vysvitne v okamžiku, kdy se jim podaří skrytý Trollíkov vyčmuchat a dokonce i unést téměř všechny jeho obyvatele. Z bergenských spárů se totiž podaří uniknout i dvěma Trollům, princezně Poppy a Větvíkovi. Těžko bychom hledali dva odlišnější Trolly, nekonečně optimistická Poppy všechny problémy řeší písní, tancem a objetím. Kdežto bručounský Větvík žije v neustálém strachu z Bergenů, netančí, nezpívá a především se s nikým nikdy neobjímá. A právě na těchto dvou hrdinech je, aby zachránili unesené Trolly z bergenských spárů. Což znamená vyrazit do jejich království, proniknout do vězeňských kobek, vysvobodit je a uniknout. A především to znamená, že Poppy a Větvík budou muset spolupracovat. A tak se tato dvojka vydává na záchrannou misi, plnou nečekaných dobrodružství a nesnází. Naštěstí na to nakonec nebudou úplně sami, potkají totiž další podivuhodnou osůbku, Bridget, která je nejen pomocnicí v kuchyni, ale i jedinou Bergenkou, která miluje zpěv, tanec a prince Chroupu.

Film Trollové je nejen plný barevných skřítků, ale i písniček, na kterých se podíleli i Gwen Stefani a Justin Timberlake, jehož trollí song Can´t Stop the Feeling se stal jednou z nejhranějších písniček letošního léta.

Hrají dabing: Ivana Korolová, Martin Písařík, Jana Zenáhlíková, Petr Neskusil, Jitka Smutná, Oldřich Hajlich, Barbora Šedivá, Zdeněk Maryška, Karel „Kovy“ Kovář

Režie: Mike Mitchell, Walt Dohrn

Premiera v ČR: 3. 11. 2016 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací