Ctihodný občan / Law Abiding Citizen – recenze

Je spravedlnost opravdu slepá?
 
 
Je dobré si čas od času zajít do kina na film, u kterého se uvolníte, příjemně pobavíte a mozek můžete nechat v klidu odpočívat. Pokud toto očekáváte i od filmu Ctihodný občan, budete velice zklamáni.

Otec je svědek vraždy své milované dcerky a manželky. Právní systém hlavního pachatele téměř nepotrestá, díky jeho doznání, a naštvaný otec se rozhodne vzít zákon do svých vlastních rukou. Sice tušíte, jak to ve finále s hlavním hrdinou dopadne, ale téměř po celou dobu filmu mu fandíte a doufáte.

U filmu se ani chvíli nenudíte, napjatě čekáte co přijde dál a říkáte si: „Jak on to jenom dělá?!“. Bohužel závěr se jako obvykle nepovedl. Místo gradace se koná sešup dolů. I tak je Ctihodný občan výborné detektivní drama okořeněné charismem hlavního představitele. Nepovedený konec a několik logických kopanců mu lze snadno odpustit.
 

Když vás zatýká policie, nezapomeňte ukázat vypracované svalstvo.


 

Takto to vypadá, když se „ctihodný občan“ utrhne ze řetězu.


 

Co tam vidíš?


 

80%

Ctihodný občan / Law Abiding Citizen

U filmu se ani chvíli nenudíte, napjatě čekáte co přijde dál a říkáte si: "Jak on to jenom dělá?!". Bohužel závěr se jako obvykle nepovedl. Místo gradace se koná sešup dolů. I tak je Ctihodný občan výborné detektivní drama okořeněné charismem hlavního představitele. Nepovedený konec a několik logických kopanců mu lze snadno odpustit.

  • Hodnocení

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací