Soutěž o 3 DVD s kriminálním thrillerem Rudý kapitán

souteze_cerveny_koberec_banner

Vydejte se s detektivem Richardem Krauzem po stopách Rudého kapitána.

Česko-slovensko-polský kriminální thriller Rudý kapitán u nás v současné době vychází na DVD a ve speciální limitované edici na Blu-ray nosiči. „Dali jsme si na něm záležet. Kromě filmu je na něm velké množství nejrůznějších bonusů, které odhalují pozadí příběhu Rudého kapitána,“ přibližuje režisér Michal Kollár speciální BD. Snímek ale zároveň slaví úspěch i na mezinárodním filmovém poli. Byl totiž zařazen do soutěžní sekce prestižního estonského filmového festivalu Black Nights, který se od 11. do 27. 11. 2016 koná v Tallinnu. Při této příležitosti vám přinášíme soutěž o 3 DVD s thrillerem Rudý kapitán. Ceny do soutěže věnovala společnost Magic Box.

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Rudý kapitán:

  • Název: Rudý kapitán
  • Nosič: DVD

rudy_kapitan_bl_soutez_dvd

Soutěžní otázka zní:

„Co si oblékl herec Oldřich Kaiser na pražskou slavnostní premiéru filmu Rudý kapitán?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 11. 11. 2016 do 17. 11. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, začtěte se do článků věnovaných filmu Rudý kapitán.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Rudý kapitán:rudy_kapitan_2016_plakat_kaiser

Příběh se odehrává v horkém létě roku 1992, půl roku před rozdělením Československa. Mladý detektiv Richard Krauz se dostává k novému případu – na hřbitově byla vykopána mrtvola kostelníka Kloknera s hřebíkem v hlavě. Krauz zjišťuje, že za jeho umučením stojí bývalá StB a nikdy nenalezený spis zachycující zločiny kněží, na jehož základě StB církev vydírala. Případem posedlý Krauz se vydává napříč rozpadajícím se Československem hledat muže, ke kterému vedou všechny stopy: Rudého kapitána, specialistu na „konečné“ výslechy. Krauz však není sám, kdo ho hledá…

Režie: Maciej Stuhr

Hrají: Maciej Stuhr, Ondřej Malý, Oldřich Kaiser, Martin Pechlát, Zuzana Kronerová, Martin Finger, Petra Navrátilová, Marián Geišberg, Michal Suchánek, Matyáš Svoboda, Martin Sitta, Jan Vlasák, Ladislav Chudík, Helena Krajčiová, Ivan Vodochodský, Mário Kubec

Premiéra v ČR: 10. 3. 2016 (A-Company Czech)

Na DVD a BD od: 2. 11. 2016 (Magic Box)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Rudý kapitán:

1. Soutěž probíhá v období od 11. 11. 2016 do 17. 11. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala divize Magic Box.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 11. 11. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací