Pohádková neděle s projekcí filmu Doba ledová: Mamutí drcnutí v Premiere Cinemas Olomouc

premiere_cinemas_logo_redVeverčák Scrat, Manny, Ellie, Broskvička, Sid, tygr Diego i vačičáci Crash a Eddie se vydávají vstříc novému dobrodružství.

Animovaná partička z dávných časů je zpět, a to s novým legračním dobrodružstvím Doba ledová: Mamutí drcnutí. S veverčákem Scratem se vydáme až do vesmíru. A jak už to bývá, zvířátko bažící po oříšku zapříčiní nehodu. Tentokrát (zase) půjde o krk nejen Mannymu, Ellie, Broskvičce, Sidovi, tygrovi Diegovi i vačičákům Crashovi a Eddiemu, ale i zbytku planety. Multikino Premiere Cinemas Olomouc připravilo pro všechny kluky a holky speciální projekci v rámci cyklu Pohádková neděle, a vrátilo tak alespoň na chvíli oblíbený animák na velké plátno.

Co: Pohádková neděle s projekcí filmu Doba ledová: Mamutí drcnutí

Kdy: 13. listopadu 2016

Kde: Premiere Cinemas Olomouc

Za kolik: snížené vstupné

Podrobnosti naleznete zde: Premiere Cinemas

pohadkova_nedele_premiere_cinemas_79

Synopse filmu Doba ledová: Mamutí drcnutí:doba_ledova_mamuti_drcnuti_2016_plakat

Jestli lze nějaké období pozemských dějin označit za hodně zajímavé časy nabité všemožnými katastrofickými událostmi, za časy, které každému pořádně prověří schopnosti přežít, pracovat pro tým a také sílu jeho charakteru, pak je to určitě doba ledová. Jedno jaká. Jestli první, druhá nebo pátá. A právě v pátém dílu jedné z nejpopulárnějších animovaných filmových sérií opět potkáváme všechny staré známé hrdiny a pár úplně nových. Přichází ledová událost roku a s ní mamuti Manny, Ellie a Broskvička, něco jako lenochod jménem Sid, tygr Diego nebo vačičáci Crash a Eddie.

Nezapomněli jsme na někoho? Samozřejmě – na toho nejdůležitějšího, veverčáka Scrata. Ten, jak je jeho nedobrým zvykem, ve snaze ulovit konečně věčně prchající žalud způsobí nehodu, z níž se vyklube karambol a z něj úplná katastrofa. Začne to tím, že vytrvalého Scrata hon za žaludem katapultuje do vesmíru. A tam, díky třaskavé směsi své pověstné nešikovnosti a nekončící smůly, náhodně spustí sérii kosmických, nikoliv komických, katastrof. Což vede i k zcela zásadnímu ohrožení naší planety, na kterou rázem míří asteroid jako hrom a ohrožuje ledový svět i s jeho obyvateli.

Hrají (hlasy): Ota Jirák, Jiří Lábus, Tomáš Borůvka, Zdeněk Mahdal, Lucie Benešová, Terezie Taberyová, Martin Písařík, Jan Maxián, Jaroslava Brousková, Michal Holán, Antonie Talacková, Pavel Tesař, Tereza Chudobová, Petr Gelnar, Kateřina Petrová

Režie: Mike Thurmeier, Galen Tan Chu

Premiera v ČR: 14. 7. 2016 (CinemArt)

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací