Magická soutěž o tři ilustrovaná vydání knihy Harry Potter a Tajemná komnata

souteze_cerveny_koberec_banner

Vydejte se do světa Harryho Pottera prostřednictvím knížky plné kouzelných obrázků.

Svět plný magie, který vytvořila spisovatelka J.K. Rowlingová si oblíbili dětští i dospělí čtenáři. Kdo by nechtěl navštěvovat školu čar a kouzel v Bradavicích a naučit se pomocí hůlky dělat neuvěřitelné věci. I když máme filmovou tour s Harrym Potterem už za sebou, do kin právě dnes přichází zcela nová série, která startuje rodinným fantasy Fantastická zvířata a kde je najít. Ve spolupráci se společností Albatros Media a.s. jsme pro vás připravili soutěž o tři ilustrovaná vydání knihy Harry Potter a Tajemná komnata.

Každý ze tří výherců získá knihu Harry Potter a Tajemná komnata – ilustrované vydání:

  • Název: Harry Potter a Tajemná komnata – ilustrované vydání
  • Žánr: fantasy pro děti
  • Vazba: ázaná s laminovaným potahem a přebalem
  • Jazyk: český jazyk

harry_potter_soutez_ilustrovana_kniha

Soutěžní otázka zní:

„Kdo v knize Harry Potter a Tajemná komnata přemlouvá kouzelníka Harryho, aby se nevracel do Bradavic?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 17. 11. 2016 do 23. 11. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, začtěte se do anotace knihy v tomto článku.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy Harry Potter a Tajemná komnata – ilustrované vydání:harry_potter_a_tajemna_komnata_ilustrovane

Magické ilustrace z kouzelného pera Jima Kaye vykreslují druhý příběh Harryho Pottera.

Na stěnu mezi dvěma okny někdo načmáral stopu vysoká písmena, která pableskovala v záři planoucích pochodní.
TAJEMNÁ KOMNATA JE ZNOVU OTEVŘENA.
NEPŘÁTELÉ DĚDICE, MĚJTE SE NA POZORU!

Když se v Zobí uličce objeví umolousaný domácí skřítek Dobby a naléhá, aby se Harry Potter za žádnou cenu nevracel do Bradavic, pojme Harry podezření, že by za tím mohl být jeho úhlavní nepřítel Draco Malfoy. Naštěstí alespoň nemusí trávit léto u strašlivých Dursleových – Ron Weasley ho vysvobodí a létajícím autem ho odveze do Doupěte. Život u Weaslových je plný magických rozptýlení, a tak Harry brzy pustí Dobbyho varování z hlavy.

Jenže zlověstná zpráva načmárané v temné chodbě mu připomene Dobbyho předpověď, že se stane něco zlého…

Jim Kay, držitel ceny Kate Greenawayové, i v druhém díle legendární kouzelnické série vyčaroval svět plný detailů, který potěší dlouholeté fanoušky i nové čtenáře.

Autor: J.K. Rowling, Jack Thorne, John Tiffany

Počet stran: 272

Vazba: vázaná s laminovaným potahem a přebalem

Datum vydání: 17. října 2016

Pravidla soutěže o ceny k filmu Harry Potter a Tajemná komnata – ilustrované vydání:

1. Soutěž probíhá v období od 17. 11. 2016 do 23. 11. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala společnost Albatros Media a.s.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 17. 11. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací