Soutěž o 3x dvě vstupenky na Mikulášský koncert TvMiniUni

souteze_cerveny_koberec_bannerKlára Vytisková doprovodí pana Vránu, pana Voráčka, Bóďu, Valentinku, Ajku, Jacka, Frantu Štajna i Flegyho na Mikulášský koncert do Hybernie.

Kluci a holky, těšíte se na předvánoční várku oblíbených melodií? Nadupaná koncertní show pro celou rodinu složená z písniček a scének z oblíbeného televizního pořadu na Déčku TvMiniUni opět zavítá do pražského divadla Hybernia. Na Mikulášském koncertě v neděli 3. 12. od 11:00 hodin na pódiu uvidíte všechny postavičky, tedy pana Vránu, pana Voráčka, Bóďu, Valentinku, Ajku, Jacka, Frantu Štajna a hlavně Flegyho. Přijde i zpěvačka Klára Vytisková. TvMiniUni odpovídá dětem na jejich otázky písničkou a přímo na koncertě tomu nebude jinak. Pokud máte nějaký zvídavý dotaz, můžete ho zaslat na otazky@tvmini­uni.cz. Nezapomeňte připsat heslo „Hybernia“.  Zapojíte-li se do naší aktuální soutěže, kterou vám přinášíme ve spolupráci s Evolution films, můžete se stát šťastným majitelem některého ze tří párů vstupenek na tento jedinečný koncert.

Každý ze tří výherců získá:

  • – dvě vstupenky na Mikulášský koncert TvMiniUni, který se koná v sobotu 3. prosince 2016 v 11:00 v Divadle Hybernia v Praze

soutez_bl_mikulasky_koncert_tvminiuni

 

Soutěžní otázka zní:

„Která z postaviček TvMiniUni je nejsympatičtější herečce Kláře Vytiskové?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 20. 11. 2016 do 26. 11. 2016.

Pokud si nevíte rady, začtěte se do rozhovoru s Klárou Vytiskovou.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální informace o koncertu:koncert_tvminiuni_plakat

Nadupaná koncertní show pro celou rodinu složená z písniček a scének z oblíbeného televizního pořadu TvMiniUni. TvMiniUni odpovídá dětem na jejich otázky a i přímo na koncertě na živo na jednu odpovíme. A jak jinak, než písničkou! Chcete-li abychom na koncertě odpověděli na vaši otázku, pošlete nám ji na email otazky@tvmini­uni.cz a napište heslo „Hybernia“. Na pódiu uvidíte všechny postavičky, tedy pana Vránu, pana Voráčka, Bóďu, Valentinku, Ajku, Jacka, Frantu Štajna a hlavně Flegyho! Po koncertě se s nimi můžete vyfotit, nebo si je pohladit. Celý koncert bude pod taktovkou kapely Honzy Maxiána.

Vhodné pro děti od 3 let.

Koncert vznikl ve spolupráci s Českou televizí a společností Evolution Films.

 

Pravidla soutěže s Mikulášským koncertem TvMiniUni:

1. Soutěž probíhá v období od 20. 11. 2016 do 26. 11. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnoval Evolution films.

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 13. 12. 2015..

7. Výherce souhlasí s předáním osobních údajů Evolution films.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 20. 11. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací