Soutěž o 3 DVD s Kingsglaive: Final Fantasy XV

souteze_cerveny_koberec_bannerVydejte se do světa dechberoucího fotorealistického CGI.

Listopad roku 2016 patří milovníkům herní série Final Fantasy. V tento měsíc totiž nejen vychází netrpělivě očekávaná hra Final Fantasy XV, ale i animovaný snímek Kingsglaive: Final Fantasy XV, který na pařbu s konzolí v ruce znamenitě naladí. Pokud si chcete užít dobrodružství s magickými postavami, jako je král Regis z Lucisu, princezna Lunafreya z Tenebrae či Nyx, určitě sáhněte po DVD či Blu-ray filmové novince. Máte-li chuť, můžete se zapojit do soutěže o 3 DVD s fotorealistickou CGI peckou Kingsglaive: Final Fantasy XV, kterou vám přinášíme ve spolupráci s distribuční společností Bontonfilm a.s..

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Kingsglaive: Final Fantasy XV:

  • Název: Kingsglaive: Final Fantasy XV
  • Nosič: DVD

kingsglaive_bl_soutez_dvd

Soutěžní otázka zní:

„Který známý herec propůjčil svůj hlas králi Regisovi z Lucisu v animovaném filmu Kingsglaive: Final Fantasy XV?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 23. 11. 2016 do 29. 11. 2016.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte stránku věnovanou filmu Kingsglaive: Final Fantasy XV.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Kingsglaive: Final Fantasy XV:kingsglaive-final-fantasy-xv_dvd_3d

Kouzelné království Lucis je domovem posvátného krystalu, na který si již dlouho brousí zuby výbojné impérium Niflheim. Král Regis z Lucisu (Sean Bean) na obranu krystalu vysílá elitní jednotku vojáků Kingsglaive v čele s Nyxem (Aaron Paul). Vojenská přesila impéria je ale obrovská a král Regis je postaven před kruté ultimátum – musí oženit svého syna, prince Noctise, s princeznou Lunafreyou z Tenebrae (Lena Headey), kterou Niflheim zadržuje, a navíc se musí ve pospěch impéria vzdát svých území. Přestože se král podvolí, brzy je zřejmé, že se impérium nezastaví, dokud neuskuteční své ďábelské plány až do konce. Jen vojáci Kingsglaive můžou svět zachránit před imperiální hrůzovládou.

Režie: Takeshi Nozue

Hrají: Sean Bean, Aaron Paul, Lena Headey, Alex Martin, Adrian Bouchet, Will Bowden, Trevor Devall, David Gant, Darin De Paul, Liam Mulvey, John DeMita, Andrea Tivadar, Todd Haberkorn, Max Mittelman, Ray Chase, Adam Croasdell, Robbie Daymond, David Chun Cheung, David Sobolov, Neil Newbon, Jon Campling, Edward Saxby, Gil Darnell, Kezia Burrows, Mehran Armando

Na DVD a BD: od 2. 11. 2016 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Kingsglaive: Final Fantasy XV:

1. Soutěž probíhá v období od 23. 11. 2016 do 29. 11. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 23. 11. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací