Zimní soutěž o 3 podepsané knihy Padesátka

souteze_cerveny_koberec_bannerPřivítejte blížící se zimní sezónu četbou knihy Padesátka.

Je tomu téměř rok, kdy se herec Vojta Kotek představil jako režisér, a se svým debutem Padesátka sklidil obrovský úspěch. Snímek, který vznikl na motivy stejnojmenné divadelní hry Petra Kolečka, je nyní díky spisovateli Oliverovi Burianovi a nakladatelství Jota k dostání i v knižní podobě. Knihu plnou takového horského humoru se spoustou filmových fotografií v Paláci knih Luxor pokřtil její autor s Vojtou Kotkem, Vilmou Cibulkovou a Hanou Vagnerovou. Toužíte-li si domácí knihovnu obohatit o knižní Padesátku, zapojte se do soutěže o tři jedinečné výtisky vlastnoručně podepsanými Burianem, Kotkem, Cibulkovou i Vagnerovou, kterou jsme pro vás připravili ve spolupráci s nakladatelstvím JOTA.

Každý ze tří výherců získá knihu Padesátka:

  • – autor: Oliver Burian
  • – počet stran: 196 + 32
  • – formát: 130×200
  • – vazba: pevná s přebalem
  • – vydáno: 8. 11. 2016

padesatka_bl_soutez_knihy

Soutěžní otázka zní:

„Čím byla pokřtěna kniha Padesátka v Paláci knih Luxor?“

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 27. 11. do 3. 12. 2016. Pokud si nevíte rady, zhlédněte níže umístěné video.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Anotace knihy Padesátka:padesatka_kniha

„Co se stane na horách, zůstane na horách, a dole ať si dělaj, co chtěj.“

Opravdovým kořením Krkonoš jsou místní horalé – lyžařka s jednou nohou, rolbař, jenž na Tři krále nepije, legendární lovec žen ozdobený neplodností, barman se zálibou ve věštění. A také Pavka, nejstarší žijící člen tradiční běžkařské rodiny Bulánů, který nechal svého syna Juru porodit na Sněžce ve vysoké nadmořské výšce, aby se rychleji okysličoval. Jenže jeho syn Jura mu dělá starosti, místo běžkování totiž nahání úplně jiné padesátky. Je závislý na svádění zralých žen, jimž vyhání mráz z duší. Na závod, který Jura asi znovu nedokončí, přijíždí se svou matkou Jan Hilský a vedle skvělého času má i jeden osobní cíl. Za jeho splněním se vydává do zasněženého světa horských chat, kde spustí lavinu událostí a vzpomínek a taky se naučí, jak se proflusává mlha.

Autor: Oliver Burian

Počet stran: 196 + 32

Formát knihy: 130×200

Vazba: pevná s přebalem

Nakladatelství: Jota

Datum vydání: 8. 11. 2016

Pravidla soutěže Jota

1. Soutěž probíhá v období od 27. 11. 2014 do 3. 12. 2016 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovalo nakladatelství JOTA, s.r.o..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 14 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 27. 11. 2016

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací