Roman Šmucler pokřtil knihu o možnostech estetické medicíny Nevěřte ani mně

neverte_ani_mne_knihaTrápí vás velký nos, malá prsa či řídnutí vlasů? Možnosti pomoci jsou nezměrné.

 

Na pultech knihkupectví se objevila kniha Nevěřte ani mně aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny, která nahlíží pod ruce chirurgů a odborníků. Její autor Roman Šmucler prozradil, že její vznik byl mnohem náročnější, než si původně myslel a porod publikace probíhal dnem pánevním. „Bylo to složité. Na začátku jsem si myslel, že bychom to mohli zvládnout relativně rychle, protože když máte vedle sebe šikovnou a ostřílenou redaktorku a spoluautorku jako je Petra Hátlová, tak to napíšete v zásadě za měsíc, za dva. Jenomže pak jsem hledal vzory různě po světě, a ta knížka, jak jsme ji pojali, ještě nikde neexistovala. Ze začátku jsme měli menší cíl, že uděláme knížku o tom, co to je estetická medicína. Pak jsme si ale řekli, že zkusíme popsat všechny problémy, a ještě všechny technologie. A to jsme si dali náročný cíl“, popisuje vznik a náplň knihy prezident České stomatologické komory, zubní lékař, stomatochirurg, specialista na laserovou a estetickou medicínu, vysokoškolský pedagog, podnikatel, moderátor a scenárista Roman Šmucler.

Téma týkající se estetické medicíny a medicíny proti stárnutí zaujalo mnoho čtenářů, kteří si nenechali ujít slavnostní křest publikace Nevěřte ani mně aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny v Paláci knih Luxor na Václavském náměstí. Kmotrem knihy se stal Prof. MUDr. Petr Arenberger, který pozvedl sklenku šampaňského spolu s autory Romanem Šmuclerem, Petrou Hátlovou a odpovědnou redaktorkou Ivanou Mergerovou. Po slavnostním aktu následovala neodmyslitelná autogramiáda.

Anotace knihy Nevěřte ani mně aneb Špinavé triky i neuvěřitelné možnosti estetické medicíny:

Kniha je nejenom průvodcem po novém a fascinujícím světě estetické medicíny, ale unikátně radí čtenáři, kde všude jsou na něj kladeny pasti, které mohou vyjít draho nejenom jeho kapsu, ale zdraví. Tak jako se nelze vydat na cesty po světě bez seriózního a obsažného průvodce, ani tato kniha nemůže chybět komukoli, kdo zvažuje podstoupit některý ze zákroků. Ve třech kapitolách přináší informace nejen o nejčastějších problémech estetické medicíny a možnostech jejich řešení, ale též o tricích, úskocích a všemožných rizicích, které se v tomto neustále se vyvíjejícím oboru vyskytují, protože se jejich klientům nedostává zásadních znalostí a často podléhají slepé víře, že jim estetický zákrok pomůže vyřešit všechny jejich osobní problémy. Radí proto, podle čeho se orientovat v neuvěřitelné nabídce klinik a čemu se vyhnout, jak vybírat a na co si dát pozor. Detailně přitom rozebírá všechny dostupné metody, hodnotí jejich klady i zápory, upozorňuje na komplikace či přímo nebezpečí. Je doprovázena velkým množstvím fotografií a ilustrací a stává se tak nezbytnou pomůckou pro všechny, kdo uvažují o změně vzhledu podle svých představ.

Jak to na slavnostní akci vypadalo, si můžete prohlédnout i ve fotogalerii na našem FB profilu.

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací