Soutěž o 3 DVD s britskou komedií Naprosto dokonalé

souteze_cerveny_koberec_bannerEdina a Patsy nás zvou na bláznivý výlet.

Edina (Jennifer Saunders) a Patsy (Joanna Lumley) jsou zpět. A tentokrát mají na krku pořádný průšvih, ve kterém figuruje i Kate Moss. Jsou proto nuceny sbalit si kufříky a vyrazit za novým dobrodružstvím a maléry na Francouzskou riviéru. Chcete-li být u toho, zasoutěžte si o 3 DVD s komedií Naprosto dokonalé, které do hry věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

Každý ze tří výherců získá DVD s filmem Naprosto dokonalé:

  • Název: Naprosto dokonalé
  • Nosič: DVD

Soutěžní otázka zní:

„Kdy u nás vyšel film Naprosto dokonalé na DVD?“

 

Svoje odpovědi zasílejte prostřednictvím soutěžního formuláře od 27. 1. 2017 do 2. 2. 2017.

 

Pokud si nevíte rady, prozkoumejte článek věnovaný Bontonfilm DVD a BD novinkám.

Soutěžní formulář:

[Soutěž ukončena]

Oficiální synopse filmu Naprosto dokonalé:Naprosto dokonale_DVD_3D

Edina a Patsy jsou zpět — v jejich velkolepém debutu na filmovém plátně! Stále překypují šarmem a půvabem, prohýřených nocí v londýnských klubech by se nikdo nedopočítal. Po jednom nepovedeném večírku módních veličin jsou ale obviněny z katastrofické nehody, která potkala Kate Moss, a stávají se oběťmi mediální štvanice. Zdá se, že v Londýně už jim pšenka nepokvete, proto odlétají na Francouzskou riviéru s plánem usadit se tu natrvalo a užívat si život na vysoké noze až do smrti!

Režie: Mandie Fletcher

Hrají: Cara Delevingne, Gwendoline Christie, Rebel Wilson, Emma Bunton, Kate Moss, Kim Kardashian West, Jane Horrocks

Na DVD: od 18. 1. 2017 (Bontonfilm)

Pravidla soutěže o ceny k filmu Naprosto dokonalé:

1. Soutěž probíhá v období od 27. 1. 2017 do 2. 2. 2017 na internetových stránkách www.cervenykoberec.cz.

2. Účast v soutěži o hodnotnou cenu je podmíněná zasláním správných odpovědí na položené otázky prostřednictvím soutěžního formuláře.

3. Každý uživatel se může zúčastnit soutěže pouze jednou. Jako platná bude počítána vždy první příchozí odpověď z každé e-mailové adresy. Každá další odpověď z téže adresy nebo od stejného soutěžícího nebude do losování zahrnuta. Pokud soutěžící nebude splňovat podmínky pro výhru, bude výhra postoupena dalšímu soutěžícímu. Z účasti je vyloučen Provozovatel a osoby Provozovatele blízké.

4. Ze všech správných odpovědí budou po ukončení soutěže vylosováni 3 výherci. Výhry do soutěže věnovala distribuční společnost Bontonfilm a.s..

5. Provozovatel si vyhrazuje právo zkrátit, přerušit nebo zrušit soutěž či změnit její pravidla, případně nahradit výhru jinou výhrou ve stejné nebo podobné finanční hodnotě. Vymáhání účasti v soutěži či soutěžních výher soudní cestou je vyloučeno. Účastník se soutěže účastní s vědomím, že nemůže požadovat peněžité plnění výměnou za výhry v soutěži. Vstupem do soutěže se všichni Účastníci i Provozovatel zavazují dodržovat její pravidla.

6. Výherce bude Provozovatelem kontaktován prostřednictvím e-mailu, ze kterého odpověď přišla. Ke kontaktu dojde nejpozději do 30 dnů od zjištění výherce (zveřejnění na stránkách). Pokud se Provozovateli nepodaří spojit se s výhercem do 14 dní, od zjištění výherce, ztrácí účastník soutěže nárok na výhru.

7. Výhra bude předána prostřednictvím přepravní služby, popřípadě osobně po předchozí dohodě. Ceny budou výherci zaslány nejpozději do 30-ti dnů od zjištění výherce. Adresa, na kterou bude výhra zaslána, se musí nacházet na území ČR.

8. Provozovatel není odpovědný za funkčnost poštovních služeb ani jiných osob a neručí za ztrátu, poškození nebo nedoručení výher při doručování přepravní službou nebo při osobním převzetí. Provozovatel opětovně neposílá vrácené, nevyzvednuté výhry. Výherce může své příp. nároky z odpovědnosti za vady cen uplatňovat pouze a přímo u osob uvedených v záručních podmínkách. Provozovatel nenese žádnou odpovědnost za vady výher.

9. Zasláním odpovědi souhlasíte s využitím Vašich osobních údajů pro marketingové účely internetových stránek www.cervenykoberec.cz (např. zasílání obchodních sdělení na e-mail).

10. Odesláním odpovědi Účastník potvrzuje, že si tyto Pravidla přečetl, porozuměl jim a tyto podmínky akceptoval. Na tuto skutečnost nemá vliv, zda je zaslaná odpověď ve správném tvaru či nikoliv.

11. Tyto podmínky nabývají platnosti dne 27. 2. 2017

Tyto stránky využivají cookies, aby mohly nabídnout relevantní informace pro vás. Dalším setrváním s tímto souhlasíte, máte však možnost cookies zakázat. Přijmout Více informací